ДЕНОВИ ПРЕД ГОДИНИ

Go down

ДЕНОВИ ПРЕД ГОДИНИ

Пишување by osa on Нед Ное 06, 2016 8:58 pm

ovaa tema ti ja posvetiv tebe ...ke ostavam "garavi sokak ' da ti kaze toa shto sakam jas da ti go kazam ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДЕНОВИ ПРЕД ГОДИНИ

Пишување by osa on Нед Ное 06, 2016 8:59 pm

za deset dena ke se navrshat DVE GODINI ....ne e toa mal period ...neli ?????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот