ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa on Пон Ное 14, 2016 11:54 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14304
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa on Саб Ное 19, 2016 2:32 am

уште една убава емисија_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14304
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa on Саб Ное 19, 2016 3:54 am

povtorno da prosledime edna emisija "otkrieni tajni "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14304
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by IVA on Саб Ное 19, 2016 11:22 am

interesni emisii
IVA
IVA

Број на мислења : 348
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by Kalinda on Саб Ное 19, 2016 11:37 am

Тебе изгледа само
за викенд те пуштаат!
Гледам ке напишеш
нешто и бегаш!
Затоа ти се допаѓаат
овие емисии?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 481
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa on Саб Ное 19, 2016 11:40 am

znaesh deka ne e dozvoleno navreduvanje na drugi chlenovi ?vnimavaj ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14304
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by reiter on Пет Ное 25, 2016 10:11 pm

мажена е водителката?симпатична е

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by delta on Сре Ное 30, 2016 12:44 pm

ne e mazena be samo se verila i tebe te ceka oti ic ne go saka deckoto./
delta
delta

Број на мислења : 502
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by TRAJCHE on Чет Дек 01, 2016 8:15 pm

ti da ne sakas kum na svadba da i bides
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 269
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by reiter on Пон Дек 05, 2016 9:27 pm

delta напиша:ne e mazena be samo se verila i tebe te ceka oti ic ne go saka deckoto./
не бе ја,за еден другар прашувам

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa on Вто Дек 06, 2016 11:37 pm

reiter напиша:
delta напиша:ne e mazena be samo se verila i tebe te ceka oti ic ne go saka deckoto./
не бе ја,за  еден другар прашувам

e dobro de ne se vozbuduvaj odma ,neznaat site deka si zenet ,krupen ( da ne recham debel )...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14304
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by reiter on Сре Дек 07, 2016 6:47 pm

па добро,малку по полн ама не толку дебел Very Happy .Пивско стомаче,ете.Имаше на интернет дека женските и Жените оса сакале најмногу пивски стомак кај мажите а секако и вери мач мани Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by IVA on Саб Дек 10, 2016 10:57 pm

tochno taka i jas sakam pivski stomak
IVA
IVA

Број на мислења : 348
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by reiter on Саб Дек 10, 2016 11:08 pm

IVA напиша:tochno taka i jas sakam pivski stomak
Very Happy
пиј пиво Very Happy Very Happy Very Happy
па каде си ти,се криеш по форумот наваму-натаму..
ајде дружи се
сигурно тео и луксорот и оса ќе се придружат во мената(виртуелна де) Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот