ТЕШКА СООБРАКАЈКА

Go down

ТЕШКА СООБРАКАЈКА  Empty ТЕШКА СООБРАКАЈКА

Пишување by osa on Саб Ное 19, 2016 12:21 pm

несвесно саканите ги губиме за миг ..почивај во мир Деспина ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТЕШКА СООБРАКАЈКА  Empty Re: ТЕШКА СООБРАКАЈКА

Пишување by osa on Саб Ное 19, 2016 12:25 pm

Познат идентитетот на загинатата девојка

Дваесет и четири годишната Деспина П. е девојката која попладнево го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случи во населбата Гоце Делчев околу 16:30 часот.
ТЕШКА СООБРАКАЈКА  Ssoob
Сообраќајката се случила кај вториот надвозник во населбата, а како што претходно објави Курир во истата учествувале автобус на ЈСП и автомобил „Пежо“ кој го управувала девојката.

Деспина била пренесена во Ургентниот центар каде им подлегнала на тешките повреди.
Сообраќајката се случила кај вториот надвозник во населбата, а како што претходно објави Курир во истата учествувале автобус на ЈСП и автомобил „Пежо“ кој го управувала девојката.

Деспина била пренесена во Ургентниот центар каде им подлегнала на тешките повреди.
Сообраќајката се случила кај вториот надвозник во населбата, а како што претходно објави Курир во истата учествувале автобус на ЈСП и автомобил „Пежо“ кој го управувала девојката.

Деспина била пренесена во Ургентниот центар каде им подлегнала на тешките повреди.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот