TRENDOVI

Go down

TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:46 pm

Модни и животни стилови 2017 +

Монтажи
Били Даркарт

Ви ги презентираме модните и животните трендови за претстојната сезона, кои кај нас ќе доминираат подолго време. Трендовиве важат само за елитата и прилагодени се за одредени вип-простори во кои не секој ќе има пристап. Ако успеете да се најдете во таа средина, услугите се целосно бесплатни!
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:46 pmКомплет што задолжително треба да се најде во сечиј гардеробер! Материјалот нека биде квалитетен, ќе треба да служи повеќе сезони.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:46 pmМодни додатоци со кои можете да ја освежите и вашата застарена облека. Најдобро прилегаат на облека во риги, но добро одат и со портокалово.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:47 pmВи следува бесплатен стајлинг. Во тренд ќе биде што е можно пократка коса, од естетски и хигиенски причини.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:47 pmВежбањето и одржувањето во форма и понатаму е ин, особено ако сте претерувале со службени ручеци и вечери.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:48 pmНајдобро се станува фит со природни активности; не се стеснувајте да земете лопата в раце! Оваа активност и до сега беше во тренд, па ако не сте ја практикувале, време е да почнете; особено ако имате политички амбиции.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:48 pmПо напорната работа веднаш под туш! За да ви биде попријатно, практикувајте туширање со ладна вода и во друштво.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:49 pmМора да обрнете внимание и на исхраната. Препорачуваме посни чорби, за вас и за пријателите; најдобро е сами да ги приготвувате (тоа ќе има позитивно влијание и врз вашата физичка форма).
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:49 pmИскористете ја можноста за бесплатно надградување на вашето образование по најсовремени меѓународни стандарди. Истовремено ќе се социјализирате и ќе минувате време со другарчињата.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:49 pmЧитањето пред спиење е одлична замена за технологијата. Заборавете на ајфоните и релаксирајте се со квалитетно четиво.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:50 pmНе ја занемарувајте ни духовната страна. Не морате да одите во црква, попот редовно доаѓа кај вас и врши бесплатна богослужба. Во оваа активност веројатно ќе уживате бидејќи сте длабоко религиозен и со високи морални вредности.
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Teo on Пет Дек 16, 2016 11:51 pm

За крај, но не и најмалку важно, споделувајте ги искуствата со другарчињата, разменувајте тренд-совети и уживајте!
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TRENDOVI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот