ФОТО

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

ФОТО - Page 4 Empty Re: ФОТО

Пишување by Teo on Вто Дек 20, 2016 12:00 pm

24 јануари 2013 Мува слетува на челото на претседателот на САД Барак Обама, додека држи говор по повод свечена вечера во Белата Куќа во Вашингтон.

ФОТО - Page 4 Surprising-photos-obama-fly
Teo
Teo

Број на мислења : 4695
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ФОТО - Page 4 Empty Re: ФОТО

Пишување by Teo on Вто Дек 20, 2016 12:00 pm

11 јануари 2013 Еден вработен облечен во панда костим се спушта надолу по скулптура од мраз на Светскиот фестивал за мраз и снег во Харбин, Heilongjiang провинцијата, Кина.

ФОТО - Page 4 Surprising-photos-panda
Teo
Teo

Број на мислења : 4695
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот