ХОРОСКОП

Страна 25 of 39 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next

Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 11:34 pm

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (23 ОКТОМВРИ – 29 ОКТОМВРИ)
Овен
Многу задачи ве очекуваат во текот на целата недела, затоа најдобро е да си направите јасен распоред за тоа што прво ќе направите. Бидете внимателни како го трошите вашето време. Ви престојат важни средби, кои не би сакале да ги испуштите.

Среќен ден: Четврток

Бик
Бик
Постои само еден услов, за да напреднете и да се докажете, а тоа е да не се внесувате дополнителна емоција во тоа што работите. Набљудувајте ги случувањата и зачувајте го вашиот мир, што и да се случи. Само така може да се обезбедат правилни решенија.

Среќен ден: Понеделник

Близнаци
Близнаци
Не се потпирајте на никој, за да не останете разочарани. Тоа се однесува како на материјален, така и на духовен план. Ниту барајте помош, ниту давајте свое мислење. Ќе се справите самостојно во сите предизвици кои доаѓаат.

Среќен ден: Недела

Рак
Рак
Проценете кои работи можете да ги завршите денес, а кои можете да ги одложите. Не се фаќајте за најважното ако зависи од некоја трета страна. Најдобро е да бидете внимателни во врска со мотивот на оваа трета страна, која може квалитетно да ве измами.

Среќен ден: ПетокЛав
Ако неделавта ви започне со радосна вест, ќе заврши со непријатен разговор или обратно. Што и да се случи треба да се потрудите да го минимизирате конфликтот, и да делувате со разумот, а не со срцето.

Среќен ден: Вторник

Девица
Девица
Оваа недела премногу работи ќе ви се наталожат а вие ќе мора да ги завршите. Нема да ви остане ниту најмалку време за вашите лични обврски. Направете си потсетник што се треба да завршите деновиве, веројатноста да заборавите нешто е голема.

Среќен ден: Сабота

Вага
Вага
Имате некои недоразбирања со самите себе. И понатаму сте во фаза на емотивно задоволство, но и на преголеми очекувања. Колку сте подготвени да се жртвувате? Преокупирани сте исклучиво со себе и сопствените потреби. Денот е лош за практични работи и финансиски вложувања, но добар е за уметност и работи што вклучуваат фантазија.
Среќен ден: Четврток

Скорпија
Скорпија
Разумот е на прво место. Практично размислувате, вредно работите, коректно се однесувате. Работата бара систематичност, па тоа со леснотија ќе го завршите. За одличното расположение, заблагодарете му се на партнерот и пријателите, тие целосно ве поддржуваат и ви помагаат да истраете во нешто. Планирате кратко патување.

Среќен ден: Понеделник

Почетна Среќа на денот ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (23 ОКТОМВРИ – 29 ОКТОМВРИ)
ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (23 ОКТОМВРИ – 29 ОКТОМВРИ)
Окт 22, 2017Среќа На Денот, ХороскопLIKEСтрелец

Стрелец
Иако постигнувате успех, тремата и внатрешната напнатост се неминовна цена за постигнатото. Доколку се јават емотивни проблеми и судири, најдете поповолен момент за расчистување. Задоволството најдете го во работата, или занимавањето со спорт.

Среќен ден: Петок

Јарец
Јарец
Ќе бидете победник со сите вербални дискусии, бидејќи ќе пронаоѓате солидни аргументи и ќе имате голема моќ за убедување. Искористете ги следните три седмици за преговори, важни презентации или отворени разговори за напредување во кариерата. Внимавајте на здравјето и започнете со важбање.

Среќен ден: Недела

Водолија
Водолија
На работа и понатаму добро ќе ви оди. И не само добро, ќе ги зголемите контактите и повеќе ќе се ангажирате околу соработниците. Некои ќе ја отворат вратата на нови личности за работа или пак тие самите ќе бидат повикани да работат на друго место. Предизвиците ќе бидат секојдневни. Направете нешто за оние на кои им треба помош.

Среќен ден: Среда

Риби
Риби
Засилената енергија е комбинирана со пречувствителни реакции, па лесно ќе бидете во ситуација да заплачете. Се советува да не губите глава и да не паничите, туку разумно да ги согледате своите позиции. Опасноста од повреди исто така постои, но со разумно и сталожено однесување, успешно ќе ги елиминирате.

Среќен ден: Вторник


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 11:39 pm

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (23 ОКТОМВРИ, 2017)
Овен

Очекувајте промени на работното место. Не е исклучена можност да ве повикаат на итна средба или да ве поканат на некој важен настан за да го слушнат вашето мислење. Како резултат на тоа, ќе ги подобрите работните односи со колегите.

Бик

Денес најверојатно се непредвидени трошоци, но голема е веројатноста да ви се зголеми и приходот. Денес е денот кога ќе претворите еден ваш сон во целосна реалност. Воздржете се од предвремени заклучоци. Семејството се жали дека го запоставувате, вклучете го во поголема мера во вашиот социјален живот.

Близнаци

Ќе имате многу работа затоа создадете си рамноправен ритам со цел енергијата да ви трае што подолго. Не обраќајте преголемо внимание на малиот неред, кој лесно ќе го решите. На крајот на денот резултатите ќе ве израдуваат.

Рак

Преголемата зафатеност влијае негативно на вашето чувство за хумор. Одговорни сте кон работата, но премногу сериозни. Ќе се случи некаква промена која вие ја очекувате благодарение на вмешаност на личност поврзана со странство.

Лав

Не се занимавајте денес со решавање на финансиски прашања и не потпишувајте никакви документи. Обидете се да ја процените реалната објективност, не идеализирајте и не се потпирајте на вашите илузии, кои и те како можат да ве наведат на погрешен пат.

Девица

Бидете подготвени да примите лоши вести или лоши непланирани настани. Денес расположението ќе ви биде романтично, и затоа потешко ќе си ги завршите дневните обврски. Направете листа на вашите обврски пред да почнете да ги извршувате.

Вага

Можно е да направите нешто нелогично и пребрзо, за кое подоцна ќе жалите. Воздржете се од коментари и критики кон најблиските, бидејки нема да ви ги простат. Не е пожелно да преземате кардинални промени поврзани со вашата работа.

Скорпија

Бидете претпазливи за се – информациите кои ги поседувате, луѓето со кои комуницирате, дури и роднините, бидејки некој од нив ќе направи некоја грешка а вие ќе бидете одговорни. Повеќе набљудувајте а помалку вклучувајте се во интеракција

Стрелец

Најверојатно денес ќе ви дадат добра понуда, но не ја прифаќајте се додека не соберете доволно информации и не ги израмните позициите. Не брзајте да се согласите со било каква одлука и воздржете се од било какви ветувања. Во спротивно, ќе се вовлечете во сериозна грешка или ќе си создадете непријатности.

Јарец

Денес не се исклучува можноста да патувате на далеку, да се видите со некој или да се разделите. Можно е денес да почувствувате дополнителна негативна енергија или пак да имате караница со некој близок. На работно место е пожелно да бидете повеќе иницијативни.

Водолија

Двонасочни ќе ви бидат денешните случувања. Од една страна, ќе обновите старо пријателство кое пред долго време било прекинато. Од друга страна, поради преголемиот ентузијазам можете некого да засегнете со несоодветен став. Денот како целост ќе биде успешен или барем спокоен, затоа немојте да ги иритирате луѓето околу вас со вашите критики.

Риби

Веќе договорените средби за денес ќе дадат добар резултат. Ви препорачуваме да ги обновите проектите со старите партнери, новите најверојатно ќе се обидат да ве изиграат. Оделете време за спортска активност и посветете му се на здравјето.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by osa on Сре Окт 25, 2017 12:08 am

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 25 ОКТОМВРИ

ОВЕН

Импулсивни сте! Ослободете се од минатото поради напредок. Добра соработка со претпоставените. Добар однос со семејството. Убава средба, убави зборови и одлична комуникација со саканата личност. Можно запознавање преку социалните мрежи. Хиперактивни сте, здрави и расположени.

БИК

Финансиската состојба е прилично добра. Напнатост во односот со колегите. Пријдете и на личноста која ви се допаѓа, ќе ви ги возврати симпатиите. Зафатените Бикови имаат стабилни и сврсти чувства. Можна е главоболка, но во принцип се чувствувате добро.

БЛИЗНАЦИ

Поволен ден, среќни околности. Искористете ја шансата за пократок пат! Пријатен ден. Идеално е времето со партнерот дда испланирате заеднички одмор, авантура, прошетка или спортска активност. Добро сте расположени, но претешко опростувате ситни грешки на околината.

РАК

Внимавајте на тајните договори и конкуренцијата. Паметно искористите ги информациите кои ги имате. Очекувате мала добивка. Денес сте многу шармантни, па денес ќе добивате многу комплименти. Некој ќе ви се додворува.

ЛАВ

Опуштени сте и малку мрзливи. Сепак се што сте зацртале ќе ви се оствари. Ќе ви се допадне некој од минатотот. Не посветувајте внимание, туку посветете се на дружење со пријателите и излегување. Ќе ве стигне заморот, но и понатами одбивате да се одморите. Мора да поработите на својата кондиција.

ДЕВИЦА

Можна е соработка со странци. Вашата позиција е стабилна и сигурна. Очекувате покачување или дополнителен прилив. Во последно време сте премногу егоцентрични. На нејзе или него му фали времето поминато со вас. Не сте сконцентрирани и нервозни сте.

ВАГА

Ве очекуваат многу разговори и папирологија. Се иде како подмачкано , ленсо и брзо. Посветете повеќе внимание на саканата личност. Во последно време премногу сте егоцентрични. На вашиот партнер му недостасува повеќе време поминато со вас. Здравјето ви е одлично.

СКОРПИЈА

Потребна ви е нечија поддршка во плановите што ги имате. Успехот ќе биде зајакнат со упорноста, но и со помош на личност од друга националност или друга религија.Денес е ретка можност кога вашиот партнер ќе ја чуе страствената љубов од ваша страна. На слободните скорпии им се додворуваат многу луѓе, па ќе може да бираат. Премногу сте чувствители. Смалете ги цигарите и алкохолот одма.

СТРЕЛЕЦ

Во голема сте дилема. ПОслушајте ја својата интуиција. Против ривалството најдобро оружје се секогаш убави зборови. Вашите претпоставени ве сакаат. Ви недостасува партнерот, потрудете се да пронајдете повеќе време за да бидете заедно. Излезете на ручек или пак во некој клуб. На слободните стрелци им следи интересен состанок. Омалаксани сте и тромави. Ви фали енергија. Јадете повеќе овошје.

ЈАРЕЦ

Добра соработка со сите, вашите колеги целосно ги разбираат целите што ги имате и ви помагаат во остварување на истите. Нестабилна фианнсиска ситуација, чувајте се од непланирани трошкови. Одлични односи со драга личност, а слободните припадници на знакот треба да очекуваат почеток на нова романса, особено ако имаат работа со Риби, Девица или Бик. Добро сте расположени и енергични сте. Физичка активност добро ќе ви дојде.

ВОДОЛИЈА

Зголемување на приходот, иако сте прилично опуштени. Работите без притисок и стресм што е всушност и добро! Некој од вашата блиска околинам кого не го познавате баш најдобро, отворено ќе ви искаже емоции. Размислете добро за таа понуда. Зафатените приапдници на знакот ќе уживаат во својата љубов! Во добра форма сте, но сте мрзеливи. Размрдајте се ќе ви одговара.

РИБИ

Соработката со многу важни и влијателни луѓе ќе ви овозможи да напредувате на работа. Се пука од емоции во вашата врска. Ако сте соло, посетете некоја забава ќе запознаете интересни луѓе. Потиштени сте, потребен ви е некој иницијатор. Можна болка во кичмата. Дозволете си на себе мазажа.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:02 pm

zosto be go umrevte horoskopot? a so interesen bese.

Хороскопот и кучињата: Која раса на куче најмногу му одговара на вашиот знак?

Знаете ли која раса на куче карактерно најдобро одговара на вашиот хоросопски знак? Во продолжение проверете со кој вид куче најдобро би се сложувале:
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:03 pm

Овен: Германски овчар

Силен, одважен и неколеблив: Овенот се смета за најсилниот од сите занци на зодијакот, а истото значи за ова паметно, послушно и интуитивно куче. Ви гарантираме дека ќе се согласувате како вино и вода.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:03 pm

Бик: Сибирска хаска

Сигурно дека барате куче кое е силно и енергично, кое совршено би се вклопило во вашиот активен стил на живот. Која е подобра раса за тоа од хаските, која е во род со кучињата кои влечат санки на Арктикот? Токму како вас, тие не попуштаат под притисок, но се екстремно сочувтвителни и внимателни.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:03 pm

Близнаци: Вајмарски птичар

Вам ви треба куче кое ќе може да го прати вашето брзо темпо на живот. Овие ловечки кучиња не се само брзи, туку и екстремно интелегентни и друштвени. Ќе си ги читате мислите цело време!
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:03 pm

Рак: Чиуауа

Храбри Ракови, вашето идеално друштво е креативно и спонтано, токму како вас. А како Чиуауа се познати по својата ексцентричност и храброст, нема подобра комбинација за вас. Ова мало чудо од љубов, ќе биде ваш најдобар пријател и апсолотно за секогаш.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:04 pm

Лав: Златен ретривир

Драги Лавови, покрај вас сите се чувствуваат добро, токму како и покрај ова весело и доброчудно куче. Златниот ретривер е верен, енергичен и буквално, секогаш среќен – три квалитети кои ги цените над се.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:04 pm

Девица : Шиба Ину

Знак кој се смета за најинтелегентен во целиот зодиајак, не бара било какво милениче. Овие јапонски ловечки кучиња се познати по својата независност, самостојност и интелигенција. Топ три зборови со кои можеме да ја опишеме Девицата
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:04 pm

Вага: Австралијски овчар

Вие ја цените рамнотежата во сите работи, а оваа раса подеднакво е забавна и сериозна. Било да си играте жмурки или едноставно сакате мазење на каучот, овој овчар е полн со љубов и секогаш ќе биде тука за вас кога ќе ви затреба.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:04 pm

Шкорпија: Лабрадор

Токми како вас, Лабрадорот ја цени верноста над се. Овие кучиња се добри по природа и познати по создавање на длабоки врски, како доживотно пријателство со своите сопственици. Иако не сакате да ги покажувате емоциите, оваа раса ќе се прилагоди на секое расположение во кое ќе се најдете и ќе ве изненади со грациозен бакнеж, тогаш кога најмногу ќе ви затреба.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:05 pm

Стрелец: Бигл

Барате сопатник за вашата следна авантура? Бигл секогаш го има муцето на подот затоа што е во потрага за интересни мириси, токму како вас, и со нетрпиене го исчекува следниот предизвик. На вас и кучето, никогаш нема да ви недостасуваат работи за истражување. Држете го бигл секогаш блиску до вас, тој ќе го превземе водството ако некогаш се изгуботе на патот.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:05 pm

Јарец: Чоу Чоу

Отмен и достоинствен, Chow Chow често се смета за резервиран повлечен. Но тоа вам нема да ви пречи, затоа што ни вие не сте тип кој носи “срце на ракавот”. Вашиот круг на пријатели е мал, но кога еднаш кога ќе го запознаете ова поносно куче, сигурно ќе направите место за уште едно.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:05 pm

Водолија: Западношкотски теријер

Зборот досада не постои во вашиот речник, вам ви треба подеднакво живо куче, покрај вас. Западношкотскиот теријер има забавен карактер и обожува да биде надвор, нему му треба сопственик кој е секогаш расположен за игра, токму како вас. Вам ви треба ова милениче кое ви го исполнува денот со возбуди.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 05, 2017 7:05 pm

Риби: Француски булдог

Вие сте полни со изненадувања драги Риби, а истото важи и за ова преслатко куче. Неговиот мал раст го краси голема посебност. Исто како вас, одлично се адаптира и ги чувствува емоциите, постојано се труди сите околу него да бидат секогаш весели и насмеани.
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:03 pm

eve pak jas moram, a da se pomacese malku i nekoj drug?

Овен

Многу нешта ќе се променат оваа недела, а вие ќе сакате тоа да го споделите со некого. Изберете го многу внимателно човекот со кој сакате да го споделите тоа. Може многу да ве охрабри, но може и да ве разочара. Внимавајте на вашето здравје.

Среќен ден: Четврток
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:04 pm

Бик

Неделата ќе ви биде исполнет со впечатоци, но и ќе биде многу напорен. Придржувајте се до идеите и мислењето на вашиот сакан, и да не ви се допаѓаат во моментот, на крајот ќе се покаже дека тие биле вистинска одлука.

Среќен ден: Недела
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:04 pm

Близнаци

Следете ги правилата. Неделата може да ви започне со неколку вида на проблеми поврзани со поранешни грешки или некое занемарување на правилата. Дејствувајте разумно и не размислувајте за проблемите, внимавајте на постапките.

Среќен ден: Среда
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:05 pm

Рак

Ќе имате можност да ги импресионирате своите соговорници со некаков свој личен талент, но ситуацијата ќе биде двонасочна. Од една страна, може да се покаже како нешто привремено и наскоро да предизвика разочарување кај луѓето кои ве подржуваат. Од друга страна, оние што се против вас ќе се обидат на секој можен начин да ве нападнат.

Среќен ден: Петок
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:06 pm

Лав

Бидете подготвени за тешкотии. Ќе ги надминете само ако ги искористите потенцијалните можности. Размислете објективно за ситуацијата во која се наоѓате и не се обидувајте да направите повеќе од она што сте способни.

Среќен ден: Вторник
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:06 pm

Девица

Расположението ви е прекрасно и оваа недела ќе бидете многу комуникативни, но во исто време ќе бидете и невнимателни. Воздржете се од непотребни приказни со кои можете да ги покажете вашите слаби страни и да си создадете потенцијални непријатели.

Среќен ден: Сабота
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:07 pm

Вага

Или ќе добиете дополнителни приходи или ќе направите добра соработка, која подоцна ќе ви донесе дополнителни приходи. И двете варијанти се еднакво добри за вас, но добро да не заборавите до каде е границата за да бидете спокојни.

Среќен ден: Понеделник
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:07 pm

Скорпија

Едвај ќе ви остане време да ви биде досадно. Но и едвај ќе ви остане време да се одморите. Бидете благодарани ако ви остане време да се напиете чаша од вашиот омилен пијалок со вашите пријатели. Ќе ја оставарите одамна посакуваната деловна цел.

Среќен ден: Петок
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Bosonoga on Нед Ное 12, 2017 5:08 pm

Стрелец

Речиси во текот на целиот ден ќе треба да се занимавате со решавање на домашни или семејни проблеми. Конфликтите ќе бидат помеѓу вашите најблиски па сакале или не, и вие ќе бидете вклучени во нив. Тешко дека ќе остане смирени, барем обидете се да ги средите работите.

Среќен ден: Вторник
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 619
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОСКОП

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 25 of 39 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот