Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Топик без топик, тема без тема

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:06 pm

luxor напиша:Не сме се разбрале.Кај нас кога ке кажеш дека некој пишува на норма, значи дека мора да напише одреден број постови по нечиј налог....Како се кажува тоа на бугарски?
Исто. Ама jас морам да минем на норма тогаш -гледаj колку постови имам ,а никоj ми не плакja Very Happy

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Гостин on Нед Јан 25, 2015 7:07 pm

КиБик а да ги споиме оваа и темата која ја издвоив сега?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by kiBik on Нед Јан 25, 2015 7:09 pm

Ми добро бе! Давай!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:10 pm

Не сум хеjтер бе 10% од Бугарите и 5% од Мекедонците ги не мрзим, а тоа се илjади луге претежно женскиSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Гостин on Нед Јан 25, 2015 7:13 pm

kiBik напиша:Very Happy

Норма.

П.С. Абе овие озабениве кай ги снаогяш?


http://www.4smileys.com/happy-smileys/

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:14 pm

Тоо луки како брже ги споjува тие теми не може чоек да се снаjде каде да пишува Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by kiBik on Нед Јан 25, 2015 7:16 pm

Искусен е он во споюваньето! Ке мора да внимаваме со него! Да не земе да не спои и нас и нормите и се! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:22 pm

О не се сомневам.Ако е оноj Берт70 првото ми баниранjе засекогаш во воденица беше со причина дека сум станал премногу симпатиченSmile Сега на удбашите политиката им е да се сприjателат со нас за да ги поткрепиме за ЕУ. За тоа и креираа два форума инаку како беше еден и лугето се потпукаа партиjски и стана чудо. За тоа сеа се разделени Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Гостин on Нед Јан 25, 2015 7:25 pm

А бе Фири.Јас на удбаш ли ти личам?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by kiBik on Нед Јан 25, 2015 7:27 pm

Фири напиша:О не се сомневам.Ако е оноj Берт70 првото ми баниранjе засекогаш во воденица беше со причина дека сум станал премногу симпатиченSmile Сега на удбашите политиката им е да се сприjателат со нас за да ги поткрепиме за ЕУ. За тоа и креираа два форума инаку како беше еден и лугето се потпукаа партиjски и стана чудо. За тоа сеа се разделени Smile
Very Happy
Мене Берт70 не мога да си спомня да ме е модерирал. По едно време много яко ме измодерира Итар Пейо, ама тоа беше многу оддамна. По Афион мислам.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:27 pm

Абе не ми кажа за никот си на воденица па оттогаш имам едно на умSmile Инаку добар си засега, ама од малко прасе и нов шеф никога не можеш да знаеш каква свинjа ке излезе Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:28 pm

kiBik напиша:
Мене Берт70 не мога да си спомня да ме е модерирал. По едно време много яко ме измодерира Итар Пейо, ама тоа беше многу оддамна. По Афион мислам.
Ти беше доjди-заjди не си бил важен за него Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Гостин on Нед Јан 25, 2015 7:30 pm

Јас секогаш сум бил добар бе Фири.не сум те банирал од ниту еден форум до сега.Можеби треба да пробам...Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley18 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley18 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley18

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by kiBik on Нед Јан 25, 2015 7:30 pm

luxor напиша:А бе Фири.Јас на удбаш ли ти личам?
А што? Да не си мислиш дека си китка за мирисанье? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by kiBik on Нед Јан 25, 2015 7:32 pm

Фири напиша:

Ти беше доjди-заjди не си бил важен за него Smile

Аааа, а ти си бил. Тоа сакаш да кажеш? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Гостин on Нед Јан 25, 2015 7:32 pm

Па китка баш не може да се каже.Ама цвеќе...Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:33 pm

luxor напиша:Јас секогаш сум бил добар бе Фири.не сум те банирал од ниту еден форум до сега.Можеби треба да пробам...Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley18 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley18 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley18
Твоето секогаш е од неколку дена, а за последното ич не сум сигурен.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:35 pm

kiBik напиша:
Фири напиша:

Ти беше доjди-заjди не си бил важен за него Smile

Аааа, а ти си бил. Тоа сакаш да кажеш? Very Happy
Да , имав веке окулу 2500 постови за нема и 2 месецаSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Гостин on Нед Јан 25, 2015 7:35 pm

Не бе Фири.Ти знаеш дека има правила на однесување.Се додека се држиш до нив ке немаш проблеми со мене.Плус немој воопшто да се грижиш.Јас не сум Бугарин...Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:36 pm

Абе неси ти етикет се менува содржина никако Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by kiBik on Нед Јан 25, 2015 7:37 pm

luxor напиша:Па китка баш не може да се каже.Ама цвеќе...Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28 Топик без топик, тема без тема - Page 2 Happy-smiley28

Ай тогаш за цвекьето миризливо! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Опаа

Пишување by sofmak on Нед Јан 25, 2015 7:40 pm

Бог на бодлива крава рога не дава Smile Smile
Защото ако Бог ми даде картони (модератор) това направо си е за червен картон.
Който много приказва и глупости приказва. Та си сложи една цетка на устата Smile Smile

sofmak

Број на мислења : 68
Join date : 2015-01-14
Местолокација : Sofia

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 7:42 pm

Абе на тебе ако ти даде картони и ке стане алл.бг. 5 члена од 5 години. А луки ако е паметен може да привлече тука сите бугарски форуми поврзани по некакав начин со Македониja. Oти претставете си Македонски форум со македонци во него? Шо поеке му треба на чоек? Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by kiBik on Нед Јан 25, 2015 7:51 pm

Фири напиша:... 5 члена од 5 години. ...
5, ама какви!!! Квалитет, братче! Стандард!!! Cool
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Гостин on Нед Јан 25, 2015 7:54 pm

"sofmak"
Бог на бодлива крава рога не дава Smile Smile
Защото ако Бог ми даде картони (модератор) това направо си е за червен картон.
Който много приказва и глупости приказва. Та си сложи една цетка на устата Smile Smile

Го видов тоа sofmak, но ми се чинеше глупо да го опоменувам и банирам на тема без тема.Фири е паметен и знае дека на било која друга тема ке добие предупредување , а ако не помага, за прв пат ке добие бан и од мене.Не лажев кога реков дека не сум го банирал на ниту еден форум, но за се има прв пат...


Последната промена е направена од luxor на Нед Јан 25, 2015 8:06 pm. Мислењето е променето 2 пати.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 2 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот