Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Една можност да се тргне Груjо

3 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 22:03

Ке станеш како Лjубчо ке се молиш да те поканат на интервjу во алсат Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 22:12

A be Firi kakva vrska imaat reklamite so slobodata?Pa nemame pari be zatoa sto sme slobodni.Inaku sekogas lesno mozes da se prodades.Mislam deka ti u stvari ne znaes nisto.Ili se obiduvas da mi dades ponuda za da se prodademe nekomu...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 22:18

Па jас дома сум си слободен колку сакаш ама ако сакаш посетуван форум ова не стига. Можеме и по скаjп или феjсбук да си чатиме Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 22:19

Аjде доста е од мене навистина треба да смалим висенjето тука еве не можеш да се оплачеш близу 20% од постовите се мои ако имаше уште 10-на како мене и ке бидеш номер 1 SmileЧао за сегаSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 22:30

Фири напиша:Аjде доста е од мене навистина треба да смалим висенjето тука еве не можеш да се оплачеш близу 20% од постовите се мои ако имаше уште 10-на како мене и ке бидеш номер 1 SmileЧао за сегаSmile

Pa so se zalis be togas deka forumot ne e sloboden?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by osa Пон Јан 26 2015, 23:45

Фири напиша:
osa напиша:
колку чини тоа ?  градењето идентитет ?
Оса, ова нема цена.Особено кога место сопствениот си идентитет градиш некоj туг Smile


знам бре Фири ,само си правам мајтап како и ти и јас знаеме ,а ОНИ не знаат

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Вто Јан 27 2015, 11:16

luxor напиша:
Pa so se zalis be togas deka forumot ne e sloboden?
Каде сум кажал дека ЗАСЕГА не е слободен?

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Вто Јан 27 2015, 13:07

Firi ne zbeguvaj...Forumot e sloboden i takov ke ostane...A ti nemas pojma od biznis...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Вто Јан 27 2015, 15:10

Добро бе бизнисмене каде сум кажал да разбирам од бизнис, jас сум работник , програмист или програмер на македонски ти шо работиш?

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Вто Јан 27 2015, 15:11

Имам еден познат како се леко понапие па како почне да кажува на секоj "Ти си гола вода" па он е облечена ама аjде Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо - Page 2 Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот