Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА

Go down

МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА  Empty МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА

Пишување by osa on Нед Мар 19, 2017 12:25 pm

ВИДЕО) Го „проголта“ улица додека чекаше тролејбус
Маж на возраст од 51 година доживеа шок, затоа што додека чекал тролејбус се отвори дупка длабока 6 метри.

Несреќата се случила во местото Јарославл, на 250 км од Москва.

На видео снимката од безбедносните камери се гледа како човекот доаѓа на станица и за неколку секунди го снемува тлото под неговите нозе.

Полицијата и минувачите му помогнале на човекот да излезе. Оттука е однесен во болница каде е прегледан и е констатирано дека нема сериозни повреди.

Утврдено е дека тлото се срушило затоа што долу пукнала цевка и го однела сиот материјал. Наскоро улицата ќе се санира. Инаку руските улици се познати по лошиот квалитет. Неодамна во Владивосток се отвори дупка од 15 метри.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА  Empty Re: МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА

Пишување by osa on Нед Мар 19, 2017 12:26 pm

ova se idnite partneri na "tvrdokornite" .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15893
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА  Empty Re: МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА

Пишување by SHARENI on Нед Мар 19, 2017 12:40 pm

natamu odi rabotata ,malku samo shto ne lichi na putin ,ama se isto pravi ,pukna da bide putin ,a nemoze ni amdi bajram (vo celost da go emitira)
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА  Empty Re: МОСКВА И ПАТИШТАТА ВО НЕА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот