Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРВИ МАЈ

Go down

ПРВИ МАЈ Empty ПРВИ МАЈ

Пишување by Bosonoga Нед Апр 30, 2017 10:33 pm

utre e prvi maj ...praznik na trudot ....vreden e ovoj datum da bide odbelezan
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 919
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИ МАЈ Empty Re: ПРВИ МАЈ

Пишување by Bosonoga Вто Мај 02, 2017 3:10 pm

na ovoj den ,na 2 maj ,porano si odevme na izlet ,e to beshe zivot
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 919
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот