Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cupakabra

Go down

Cupakabra Empty Cupakabra

Пишување by Гостин Чет Јан 29 2015, 16:46

Imate politika, pa i ovde zapnavte so politicki vesti...Eve da vidite kako izgleda vistinska vest...I brilijantno opravduvanje...

Џони Деп: Ме нападна чупакабра

Cupakabra Johnny-depp-nasllll-650x396

Џони Деп стана доста креативен кога станува збор за наоѓањето изговори. Тој деновиве престојува во Токио, каде требаше да одржи прес-конференција, а за своето непојавување на средбата со новинарите даде едно сосема невообичаено објаснување.

- Бев нападнат вчера утрото. Ме нападна ретко животно кое се вика Чупакабра. Се борев со часови. Многу е упорна и злобна. Сигурен сум дека се криела во мојот куфер. Успеав да ја фрлам од 23-от кат. Така што повеќе нема да ја видиме. Ви благодарам на разбирањето, им рече Деп на присутните новинари.

Cupakabra Chupacabraaa-300x169

Како што објави порталот Машабл, спомнувањето на митолошкото чудовиште Чупакабра, кое инаку се поврзува со некои делови од Северна и Јужна Америка, ги насмеа новинарите и покрај тоа што дел од нив со часови го чекаа актерот на конференцијата на која не се појави.

Деп, кој е многу популарен во Јапонија, во земјата допатува за премиерата на неговата нова комедија „Мортдекај“, која ќе почне да се прикажува на 6 февруари 2015 година.

http://grid.mk/read/news/509569742/9564519/djoni-dep-me-napadna-chupakabra

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Cupakabra Empty Re: Cupakabra

Пишување by Гостин Чет Јан 29 2015, 17:22

Оди, па му се лути...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот