Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГРЧ ВО НОЗЕТЕ

Go down

ГРЧ ВО НОЗЕТЕ Empty ГРЧ ВО НОЗЕТЕ

Пишување by osa on Пон Јун 26, 2017 6:25 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15886
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот