Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 16 of 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Luxor Вто Дек 26, 2017 11:01 pm

kiBik напиша:Е, айде, щом треба, пак яс ке се жртвувам, айде! Evil or Very Mad

Само храбро, за возврат ќе ти ставиме споменик во Скопје, веднаш до Ацета. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6219
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Luxor Вто Дек 26, 2017 11:03 pm

kiBik напиша:
luxor напиша:
А бе радувај се што не оставија сами. Барем ќе нема кој да ни наплати. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21
Ааа, не! Не сме ние лопови! ке си платиме! И во натура, ако треба! Very Happy

А бе ако веќе мора ќе се плаќа. А што се мора не е тешко. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6219
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Вто Дек 26, 2017 11:04 pm

Кай се Витезот и Лео? Да доагяат одма!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Вто Дек 26, 2017 11:06 pm

luxor напиша:
Само храбро, за возврат ќе ти ставиме споменик во Скопје, веднаш до Ацета. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21
Сакън! Йок! Вие како ги ставате, така и ги събаряте после. И плус тоа - не сакам стиропорен! Evil or Very Mad

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Luxor Вто Дек 26, 2017 11:06 pm

Реитер многу ретко се вклучува, Тео секогаш кога може е тука.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6219
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Вто Дек 26, 2017 11:08 pm

luxor напиша:
А бе ако веќе мора ќе се плаќа. А што се мора не е тешко. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21
ОК, ке плакяме, поштено. Га ядоФме кифтеата не ривавме, така да.... мора. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Вто Дек 26, 2017 11:11 pm

Айде, лека, друже Лускоре! И мисли таму за споменик од бел мрамор нещо. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Luxor Вто Дек 26, 2017 11:12 pm

kiBik напиша:
luxor напиша:
Само храбро, за возврат ќе ти ставиме споменик во Скопје, веднаш до Ацета. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21
Сакън! Йок! Вие како ги ставате, така и ги събаряте после. И плус тоа - не сакам стиропорен! Evil or Very Mad


Твојот ќе го оставиме да личи. И нема да биде од стиропор, ќе покренам иницијатива да биде од лименки или шишиња пиво. Празни нормално. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6219
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Luxor Вто Дек 26, 2017 11:14 pm

kiBik напиша:Айде, лека, друже Лускоре! И мисли таму за споменик од бел мрамор нещо. Very Happy

Еве вака нешто. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Happy-smiley21

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 B225b9e21f389f12ad08284d2ba57edf

Добра ноќ и тебе Кибик.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6219
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by delta Сре Дек 27, 2017 11:04 am

ej mi doslo drugarceto.//.,/,s0o ne vikavte da piem po edna,././
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by delta Сре Дек 27, 2017 11:14 am

skrzavci?".'/;za enda rakija da se krielo.,./,/ajde cao.//.,.
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Дек 31, 2017 8:17 pm

dobro vecher ....denes e poseben den ...denes e posleden den od ovaa godina ...ke vi posakam mnogu zdravje ,sreka i uspeh vo novata godina ....pominete ubavi migovi isprakajki ja starata i dochekuvajki ja novata godina ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 07, 2018 10:40 pm

momche donesi po edna zolta ,meze i pesnichka ,malku da se raspolozime ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Саб Јан 13, 2018 12:54 pm

Не сум се укучил од дамна..ај среќна нова и се најдобро во нејзе.....
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 9k=

defo

Број на мислења : 2625
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јан 14, 2018 8:26 pm

srekna i beriketna i za tebe defo ......da si ziv i zdrav i se shto sakash gospod da ti dade .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Јан 17, 2018 12:46 am

daj momche edna zolta da se stoplam ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 5:23 pm

dobro vi vecher ...momche daj po edna zolta ....i sekako pesnichka ....(so poraka)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 5:30 pm

mislev sama pijam vo meanata ,koga gledam i nino bil tuka ...pa shto molchish ???
javi se ....pishi edna pesnichka ..pishi nekoj zbor ...ne samo si sedish i si dremesh na forum ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 7:12 pm

momche daj ushte edna zolta ,za pesnata de ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 7:13 pm

no i ovaa verzija e dobra .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 7:37 pm

i toa raspolozenieto bilo interesna rabota ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 7:40 pm

ima mnogu uchesnici vo kreiranje na raspolozenieto ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 7:43 pm

eh sudbino zivote ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 7:46 pm

odime ponatamu ...

ne e majka ,kerka e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 01, 2018 8:08 pm

i taka dushata zboruva

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16051
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот