Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 7 of 33 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 2:24 am


Преспанец ????@resencanecot2h
Душа ко душа си барам љубов.
2RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 2:25 am

Dream House@dreamhouse992h
Имам толку голема потреба од тебе.
1RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 2:28 am


Ива.@vanillaninja_x1h
Намали со лагите и почни да сакаш
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 12:50 pm

delta напиша:ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Uue_on10...........shablon shto mi go predvide ??????????????????????????????????????????????????????????????????????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 2:04 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 11:25 pm


???????? Marie ????????@marie_hotcat2h
Ми требаш..
2RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 11:29 pm


RedWine@smootwin2h
Ми се повраќа од луѓе кој мислат дека сее знаат,се можат,сите други глупави само тие паметнии ..Епа нема такаа ????
1RETWEETS13FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 11:36 pm

Мимикрија@majaspasovska120m
Кога ќе надвладее тишината..
Она "Силна сум" се дави во нејзината длабочина...
7RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 1:53 am

Evian@aveevian1h
@karsijak Не поверувавме во ништо, ни во пријателство, ни во љубов, ни во среќа. Еден ден ќе исчезнеме, тажни и сами, со поглед жеден и гладен. И сето тоа само затоа што не умеевме да гледаме со душата.
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 11:48 pm

#17
Среќа@frfuzfsqs0jpubm2h
Не дозволувај да ми стане сеедно.Од моето сеедно никој не се вратил.
15RETWEETS28FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 11:51 pm


Snezana@snezana2828988224m
Ниту простувам ниту заборавам,секој е одговорен за своите постапки и искажани зборови.
7RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мар 12, 2018 11:48 pm

Подлизурка@podlizurka27m
Со тек на време почнав да ги чекам викендите не за да излезам и да се напијам него да се наспијам...
5RETWEETS13FAVORITE

vikend si e posebna "kategorija"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мар 12, 2018 11:55 pm


Nanna@nanna_naturalna1h
-Кај си бре чоек?!Те нема..
-Се потрошив.
4RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 13, 2018 12:01 am


Подлизурка@podlizurka31m
Не е важно што имаш во животот, него кого имаш!
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 13, 2018 12:04 am


Mаринче ✴️@marincencence15m
Кога ме кршиш на парчиња не можеш да очекуваш да бидам твоја....во целост
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 13, 2018 1:10 am

ova e ljubov

#6
Evian@aveevian58m
"Не сакам да ти требам, затоа што не можам да те имам. Се што сум правел до сега е само кроење на патот до тебе...."
6RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 13, 2018 7:41 pm


crvenokosata@2eyeshadow32m
Дали си ти тука за мене...
као што сум јас за тебе...не а ?!
8RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 13, 2018 7:45 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 13, 2018 7:54 pm


AdeMacedonia ®️????????@ademacedonia53m
Те сакам колку солзите на птиците.....
Не ги потценувај солзите на птиците,затоа што птиците кога плачат умираат https://t.co/h2rdqPwF7u
5RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 14, 2018 1:32 am


Среќа@frfuzfsqs0jpubm2h
Ако не ти е подршка,тогаш не ти е ни љубов.
6RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 14, 2018 1:38 am


Buçko Blockable@yelrambobtwo1h
ne pishuvam prv, krunata mi e pobitna Smile
0RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 14, 2018 1:46 am


Реален@neutralen_1h
Штом не те почитуваат, нема ни потреба да бидат во твојот живот.
19RETWEETS32FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Bosonoga on Сре Мар 14, 2018 9:04 pm

eh kolku postirashe od tviterdziite ,ama badijala se'
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 879
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 15, 2018 9:16 pm


????Aлиен'ка???? ex Angel Dust????@zeznataskorpija38m
Смеам да те сакам?
- не!...што кога и онака ќе биде забранета љубов.
9RETWEETS10FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 15, 2018 10:05 pm


Еликсир ????@eliksirce1h
Се однесувам како да не ми е битно а, уствари срцето ми се крши на милион парчиња..
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 7 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 33 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот