Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 8 of 33 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 17, 2018 10:59 pm


Професор Цветковиќ@tome_corner44m
Љубав је вечита битка , ама џабе се борите да добиете некого , кога он решил без борба да ве изгуби ...
10RETWEETS33FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 17, 2018 11:01 pm


????Aлиен'ка???? ex Angel Dust????@zeznataskorpija1h
Ако ти дала се, и љубов и искреност, што уште сакаш?!
7RETWEETS32FAVORITES

pishi ke prochitam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 17, 2018 11:04 pm


Snezana@snezana282898821h
" Не вели те сакам ако не ти значи..не зборувај за чувства ако не постојат...не допирај ако имаш намера да скршиш нечие срце...'' https://t.co/7XmqbW4YRB
5RETWEETS12FAVORITES·

e taka de .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 17, 2018 11:15 pm


????Aлиен'ка???? ex Angel Dust????@zeznataskorpija30m
Има едни раце штом те гушнат, се осеќаш најмоќен на свет.
4RETWEETS12FAVORITES
tvoite

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 17, 2018 11:48 pm


ТвитерКа ????@eveneznam_1h
Ми беше желба и потреба,сега само едно големо ништо.
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мар 18, 2018 10:13 am

Андреофил@andrej_dinamo23m
Најголема потреба на човекот е потребата од внимание. Тоа внимание се вика љубов.
1RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мар 18, 2018 1:01 pm


LOVEnoWAR@oltovski1h
Лага од небитен.
Лага од битен.
Има разлика.
9RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мар 18, 2018 9:13 pm

#2
~Лејди♛Ди~@abelejdibe1h
Излезена сум сама со себе и да ви кажам многу убаво ми е.
8RETWEETS39FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 20, 2018 10:41 pm

Г-ѓа Старк@marincepink2h
емоции удавени во алкохол, пак испливуваат на површина и ќе те сјебат
4RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 20, 2018 11:03 pm


Русокоса девојка@blondy16554m
Љубовта не знае за години, но знае за пари.
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 20, 2018 11:09 pm


???? Сем????ќни????т ???? Диме ????@dimepupuliev1h
За да ја најдеш Г-точката прво треба да деактивираш твитерс.
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 20, 2018 11:10 pm

Натали@dajmunachovekot15m
одамна веќе не може ништо да ме разочара пошо не ни очекувам нешто убаво да ми се случи????
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 20, 2018 11:13 pm


Ненајаден@act_a__fool34m
Ova mozevme da bideme jas i ti, no ti nejkes da sobirame staro zelezo https://t.co/hQKIENL1pz
2RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 20, 2018 11:15 pm

La Perra Fria@perra_fria11m
И не е до тебе лепотице. Не дека не си доволна, него кретенот не знае што сака у ебаниот му живот.
3RETWEETS10FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мар 20, 2018 11:17 pm

НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva135m
Ако е вистинска љубовта ќе издржи све.
Добра ноќ. https://t.co/HMU8Pjqzn7
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 21, 2018 12:19 am

Ишарет@isharet841h
Дојде ден кога ќе те видам да ми е исто ко да не те гледам.
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 21, 2018 12:25 am

GorgeKocev@gorge_kocev40m
Барем да можам да ти се јавам, да ти го слушнам гласот, само еднаш да те видам и знам дека ќе биде ок.
4RETWEETS6FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 22, 2018 11:19 pm


Убавицата на Ѕверот@viki_kvikii2h
Никогаш не играј со нечии чувства. Можеби ќе победиш, но знај дека засекогаш ја губиш личноста.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 23, 2018 12:00 am


Убавицата на Ѕверот@viki_kvikii1h
Пробај, можеби овој пат ќе трае засекогаш.
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 23, 2018 12:09 am

Девојката на врвот


@GirlOnTop__
10h10 hours ago
More
Најтешко збогум е она кога знаеш дека веќе никогаш нема да се видите. Барем не на овој свет.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 23, 2018 12:10 am


Убавицата на Ѕверот@viki_kvikii21 Mar
А знаеш ли како боли чекањето?
24RETWEETS52FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 24, 2018 2:17 am


~Лејди♛Ди~@abelejdibe2h
Се надевам дека ти недостасувам како шо ти ми недостасуваш понекогаш на мене.
2RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мар 26, 2018 1:30 am


Ана@biberkovska1h
Повреден сум од бившата и сеа ќе се понашам кон сите други ко она што заслужува е најголемата глупост шо можев да ја слушнам од машко.
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мар 26, 2018 1:33 am


Caribbean Islands 1201@bozinovskizlat11h
Како ке ми ги разбереш зборовите, ако не го разбираш мојот молк...
1RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мар 26, 2018 1:37 am


Џој????@energyofjoy21m
Уште му се надевам...
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 8 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 33 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот