Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 13 of 33 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 01, 2018 2:07 am


Dream House@dreamhouse9922m
Можеби еден ден ќе те здоболат моите солзи.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 01, 2018 2:13 am


Monihris@monihris32h
"...Егоизмот и љубовта се противречни. Честопати се случува егоизмот да верува дека љуби, но оваа „љубов“ е само патина на љубов што ги прикрива себичноста и саможивоста...“
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 01, 2018 2:21 am


Dream House@dreamhouse9928m
Памти ме по тоа што ти ми значиш мене.
1RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 02, 2018 1:14 am


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
Не ги број годините,ни калориите,ни грешките,ни бившите љубови.Не се живее од вчера,не се знае што ќе биде утре.Живеј овде и сега.
#добраноќ
6RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 02, 2018 1:28 am


Среќа@frfuzfsqs0jpubm32m
Го најдов тоа што го барав.Во животот не ми се потребни болни умови.
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 02, 2018 1:32 am


LadyStardust@ladyfromthestar49m
Ако не оставило трага, не вредело.
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 02, 2018 1:39 am


AnjaManjaVanjaSanjaTanja@tween_mean46m
За човечноста, не материјалното. Да се биде љубезен, да се гушне најмилото малку подолго од вообичаеното, за едноставните, достапни за секого, оние евтините, работи зборувам, ако некогаш кажам живејте го секој ден како да е последен.
#инспирирано
2RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 02, 2018 1:43 am


Катиљ@unknownkatilj2h
Еееј животе баксузен !!!
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 02, 2018 1:45 am

Фраерот@spejs_fraerot1h
ја гледам Sia на интервју и завидувам на тоа шо го кажа пред публиката:

има љубов но треба да се борите до крај за да ја освоите таа љубов.. ????????????
1RETWEETS5FAVORITES


dobar nik ....more super nik ...a i tvitcheto e super ...onaka ,bez namena

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 02, 2018 1:46 am


Џон и Дип@ligavesh1h
Кој нема во главата нема ни проблеми.
2RETWEETS2FAVORITES


u pravo si

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Aвг 03, 2018 1:07 am


Мимикрија@majaspasovska134m
Многу луѓе недостигот на љубов го надокнадуваат со вишок на его...
Е, баш тие...
Се кршат на безброј парчиња, кога се сами.
5RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Aвг 03, 2018 1:13 am


morticia addams@smrtisa1h
„А колку би било поинаку, кога болката би ја чувствувал и оној што ја предизвикува.“
Петре М. Андреевски
3RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Aвг 03, 2018 1:26 am


Убавата Синоличка@fapitd0ofrld1hc1h
Ти си невидлива лузна што највеќе ме боли.
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Aвг 03, 2018 1:35 am

Dragon ???? Queen@bendtheknee31h
Погледни под облеката, нема тајни тука за тебе, се ти е познато. Те чувам тука, во левата страна на градите, која некои ја нарекуваат срце, а јас ја нарекувам твој дом. Дом на љубовта и љубомората.
2RETWEETS6FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 12:53 am


Aна не е Марија@my_lorelei_2h
Ставајте дезодоранс под мишките, некој може сака да ве гушне
2RETWEETS34FAVORITES


ne gi lazi da stavaat dezodorans ...za da ne smrdat najdobro e posle banjanje da stavat soda bikarbona da ja vtrijat vo malku vlaznata podmishka i problemot so loshiot miris ischeznuva

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 1:02 am


Малото@maloto041h
Во една секунда како кула од карти ќе ти се сруши се што си градел...
5RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 1:10 am

Caribbean Islands@bozinovskizlat154m
Не треба многу. Некогаш е потребно само малку да подариме од нашето време, да подариме насмевка. Само толку.
6RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 1:12 am


dokolenko@mk_dokolenko2h
Djordje Balasevic - Nedostaje mi nasa ljubav... - (Audio 2000) HD https://t.co/KouxZRjaME
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 1:14 am


Подлизурка@podlizurka2h
Потсети ме шта то беше љубав!!! https://t.co/dD19M7dcJB
1RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 1:26 am


•ФѝќО•@fraerot1h
Биди ми желба за да посакам да ми се оствариш.
1RETWEETS9FAVORITES

iskreno tvitche

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 1:32 amBanAna ????@banankata52m
Сакај ме, вакви ќе ми праиш. https://t.co/Y2V5evbBaA
0RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 2:01 am


Dream House
@dreamhouse99
Јави се,грешко моја најголема.

10:24 PM - Aug 3, 2018

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 11:29 pm


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva145m
Некои никогаш не ги забораваме,само се навикнуваме без нив.
6RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 04, 2018 11:36 pm


Со сите а пак сама@christyhris34m
Ми треба љубов во животов да ме разгали и усреќи, а не да ме зајакне и исчеличи.
6RETWEETS14FAVORITES·

interesen naziv na nik

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 05, 2018 12:39 am


????️‍???????? Шеваљ Adrenaline ????????️‍????@el_megunogovic2h
Нема поубаво од тоа да имаш и дечко и пријател во една личност..
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 13 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 33 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот