Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 20 of 33 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Апр 22, 2019 5:07 pm


Legendarnata@legendarnata39m
Кога ќе осетиш дека некој те избегнува , немој никогаш више да го вознемируваш.
4RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Апр 23, 2019 11:15 pm

????Aлиен'ка????@zeznataskorpija2h
Сакај ме, пред да ме нема..
7RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Апр 29, 2019 11:41 pm

Skorpijataa@skorpijataa2h
И наеднаш, сѐ стана минато.
6RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 04, 2019 10:55 pm


👽Aлиен'каalien@zeznataskorpija52m
Не ја навикнувај на љубов ако на крај планираш да и го скршиш срцето.
2RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 04, 2019 10:57 pm


Virusce@virusce125m
Случајностите се секогаш добро испланирани ...
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 04, 2019 11:29 pm

КиМиЗо@hristinamimi1h
Која мизерија е и колку требит да си ја погазиш гордоста и самиот себе за да го молиш некој да те сакат? Соземете се, никој не е вреден за да се трошите психички за него.
2RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 05, 2019 4:02 pm


Твитерџика@queen_oftweets2h
Не оди вака повеќе, недостасуваш... Премногу недостасуваш...
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 06, 2019 10:36 pm


Sweet but bearded????????@_bradestiot2h
За љубов не треба време, туку вистинска личност.
11RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 06, 2019 11:20 pm

Snezana@snezana282898822h
Пред да кажеш нешто размисли добро,затоа што кажаниот збор не се враќа назад.
9RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мај 07, 2019 11:37 pm

Василица Прекрасна@miamiusa92h
Во нервоза и од инает се прават најголемите грешки.
Бидете многу внимателни, честопати грешките тешко се поправаат 🙃 и цехот е изгор!

2RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мај 08, 2019 12:25 am

Каурката@kaurkata2h
Бакнувај ме во соништата, за поинаку веќе е предоцна.

#ДобраНоќ 💤

5RETWEETS6FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta on Сре Мај 08, 2019 11:39 am

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Cropped-image-20190508-113803-2079100711
delta
delta

Број на мислења : 580
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 11, 2019 11:05 pm

crvenokosata@2eyeshadow2h
Да го сакаш човек со сите рани што ги има, ете тоа.
15RETWEETS46FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 11, 2019 11:31 pm

:alien:Aлиен'каalien@zeznataskorpija2h
#ПолуСелфи де 😋????😉
Ве сакам сите, а најмногу негооо..си знае он. I love you https://t.co/a0QyMS4FHn

4RETWEETS35FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 11, 2019 11:43 pm

Филематија@twinofarabella2h
Добро е ова шетање сам по улици. Малку тажно, но понекад апла неопходно.
0RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 11, 2019 11:53 pm

SQL Superheroine :stars:@programlabilna1h
Чувствата се за искажување, оти тоа чувањето во себе, лошо е.
0RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 11, 2019 11:57 pm

Dimano@dimanovski2h
понекогаш зборовите, а понекогаш тишината остава лузни
11RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 12, 2019 12:00 am

Девојката на врвот@girlontop__1h
Те држам во срце зашто за рака не можам.
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 12, 2019 12:39 am

Morgana Pendragon@_lady_raven_2h
Љубов...
Пријателство потопено во мед.

5RETWEETS11FAVORITES


ubava definicija 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 12, 2019 12:41 am

Caribbean Island 05@kasler0526m
Секоја болка е нова лекција,
а од секоја лекција излегуваш поискусен.

12RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 12, 2019 12:44 am

Дечкото со 100јадинецот@yugoe1skala10136m
Ако немаме здрав однос со себе си , голема е веројатноста од другите да го бараме она што тие не можат и не треба да ни го дадат , обидувајќи се на погрешен начин да ги исполниме чуствата на празнина , нетпотполност и незадоволство.
10RETWEETS14FAVORITES


interesna konstatacija 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 12, 2019 7:49 pm

Луна@jassumtaaa30m
Се навикнав без тебе..побезболно е.
5RETWEETS12FAVORITESmozebi ti ,jas nikogash

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta on Нед Мај 12, 2019 10:47 pm

osa напиша:Дечкото со 100јадинецот[size=34]@yugoe1skala101[/size][size=34]36m[/size]
[size=36]Ако немаме здрав однос со себе си , голема е веројатноста од другите да го бараме она што тие не можат и не треба да ни го дадат , обидувајќи се на погрешен начин да ги исполниме чуствата на празнина , нетпотполност и незадоволство.[/size]
10RETWEETS14FAVORITES/! _<~mn. tocno e ova/</!
delta
delta

Број на мислења : 580
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 12, 2019 11:52 pm

delta напиша:
osa напиша:Дечкото со 100јадинецот[size=40]@yugoe1skala101[/size][size=40]36m[/size]
[size=41]Ако немаме здрав однос со себе си , голема е веројатноста од другите да го бараме она што тие не можат и не треба да ни го дадат , обидувајќи се на погрешен начин да ги исполниме чуствата на празнина , нетпотполност и незадоволство.[/size]
10RETWEETS14FAVORITES/! _<~mn. tocno e ova/</!


ako si go razbral ....jas ne go razbrav ?kakov e toj zdrav odnos so sebesi 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Flora on Пон Мај 13, 2019 8:50 am

Deckoto zgresil nesto, ne postoi odnos so sebe si tuku kon sebe.

Flora

Број на мислења : 372
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 20 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 33 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот