Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 23 of 33 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Јун 19, 2019 4:03 pm

Калинка@lavabo3320m
Да ти се јавам да ме слушнеш?
3RETWEETS8FAVORITES


interesno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Јун 19, 2019 4:13 pm

:alien:Aлиен'каalien@zeznataskorpija22m
Од нерешени мистерии издвојуваме:
Зошто во моментот кога ќе осетат дека те изгубиле, тогаш им текнува да те сакаат и да те бараат?!

3RETWEETS9FAVORITES
vistinito

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Јун 19, 2019 4:30 pm

НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva11h
Биди ми тоа што го викаат совршено.
1RETWEETS5FAVORITES


iskreno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Јун 20, 2019 1:37 am

K. Kasler 05@kasler052h
Може да ти го разгали срцето,
да те израдува,
да ти ја стопли душата,
да те расплаче,
а може и да те убие.
Зборот како оружје.

15RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Јун 20, 2019 11:43 pm

#38

Брадестиот@_bradestiot2h
"Спомените се тврдоглави нешта. Не сакаат да умрат." - Меша Селимовиќ
5RETWEETS20FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Јун 20, 2019 11:50 pm

Аце‏ [ltr]@ace7x7x7[/ltr] Jun 16
[size=1]More
[/size]
Replying to [ltr]@zhpcpkshhh[/ltr]
I'm single nobody loves me.[img(16.900000000000002px,18px)]https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f606.png[/img]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Јун 20, 2019 11:59 pm

Бони Топ@bonitopp1h
Ако си легнам сега дали ќе станам во 3? Секако дека да.
0RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Јун 20, 2019 11:59 pm

#86

Алберт Ками@4lbertkami1h
Најјако е кога некоја девојка ќе ти напише:" Што би ми праел?"..
Хехе..ќе ти ги сечам ноктите на нозете, душу ти јебем...

1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 12:02 am

Aliana@mianapolis2h
Убав е денот кога тука си до мене, и кога врне како сонце да ме грее! #dnk
0RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 12:08 am

АРХАНГЕЛ@thewh1stler1h
нема мудрост или знаење, постои само избор за своја вистина со која ќе се тешиме низ годините и од која ќе се гушиме секогаш.
3RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 1:32 am

Брада@legovski41m
И од крај на свет да се вратиш, и од најдобар телефон да го напишеш и да земеш здив колку северен ветер и да имаш сила колку никој што немал пред тебе се уште нема да е доволно ако нешто едноставно нема желба да се случи. Нема. Не е до тебе. Едноставно нема.
6RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 1:41 am

Morgana Pendragon@_lady_raven_2h
Проголтај си ги гордоста и егото.
Тие немаат калории, па да се здебелиш.

2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 11:09 pm

~Лејди♛Ди~@abelejdibe2h
Не е до кафето што ме држи во ноќите будна...
ТИ ТИ СИ!

9RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 11:10 pm

Xenia@mitrova456m
Во случај на немање аргументи, "лошо си ме разбрала" не пали со мене.
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 11:15 pm

МиМи@annabellee1042h
Ќе те барам покасно.
-Пробај https://t.co/ZuoSHjrjhB

1RETWEETS18FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 11:20 pm

Pameten I Ubav@i_ubav2h
Современ метод на мачење:
- Иам нешто да ти кажам, утре ќе ти кажам...

1RETWEETS13FAVORITES
ete ke si pishuvame ,ama ti utre ke mi odgovorish ...lele isto ko twitov 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 22, 2019 3:08 pm

Virusce@virusce12h
Лага е дека времето лечи се...
Всушност времето одзема се што ни е мило...
Спомени,љубов,чувства....

6RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 22, 2019 3:38 pm

Јефто:tm: :flag_mk:@jeftomkd2h
Како да ви кажам, не барајте од интровертна личност да биде транспарентна и да ви се отвори кажувајќи ги своите тајни!
3RETWEETS9FAVORITES
ZOSHTO LAGI ....ZOSHTO SKRIENI NESHTA ....PA NELI SME BLISKI

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 22, 2019 3:43 pm

MNOGU JAKO ......VAUUUUU.....


Креативниот@kreativniot1h
Епа тоа е, кога не си на плажа, а ниту имаш секс...
...ќе пиеш "sex on the beach" коктели.

1RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 22, 2019 11:47 pm

Kate Bosko@katebosko2h
Život ne postaje lakši, mi postajemo jači i otporniji.:ok_woman:‍♀️
1RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 22, 2019 11:49 pm

Диего@filjanshtrkot1h
Работи што ми одат добро во животот:
1.
2.
3. Баксузот

3RETWEETS10FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 23, 2019 12:10 am

te  nema da pishesh i jas Јан А.@architweetka1h
се начукав ко сабота да е
1RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 23, 2019 12:12 am

Калуѓерка@kalugjerka56m
И ова чудо го дочекав, сама во кафана. :tada:
0RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 23, 2019 12:17 am

Ce-Витаминче@__peggyblue__11m
00:00
- Легни си никој не те мисли

3RETWEETS5FAVORITES
samo jas

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 23, 2019 3:49 pm

ova e za tebe dusho


КрпачНаДуши‏ [ltr]@umetnikus[/ltr]

FollowFollow [size=14][ltr]@umetnikus[/ltr][/size]
[size]

More[/size]
Се што сака таа е само да ја гушнеш и да и кажеш дека во овој сјебан свет каде врнат разочарувања, дека ти ке бидеш нејзиниот чадор.
5:22 AM - 23 Jun 2019

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 23 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 23 of 33 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот