Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 27 of 33 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 30, 2019 9:10 pm

Близнак@bliznaci1231h
Понекогаш треба да го оставиш тоа што поминало,да го прифатиш тоа што останало и да му се радуваш на тоа што доаѓа...
1RETWEETS5FAVORITES
se soglasuvash 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 30, 2019 9:15 pm

Реалната@realnata230m
Сакајте ги и ценете ги луѓето додека се со вас, кога ќе ги нема повеќе џабе е се
0RETWEETS7FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 31, 2019 12:37 am

Мимикрија@majaspasovska117h
Луѓе...
Секогаш се држат до сигурноста.
А живот ко живот...не чека, поминува.

24RETWEETS61FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 31, 2019 5:43 pm

Намирисан@lastmacedonian132m
Јас немам среќа лубеница зрела да купам а не па девојка да си најдам !
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 31, 2019 5:56 pm

Лудо Чудо@pluviofil66621m
Љубов е кога љубовницата нема да те поздраве на улица,оти си со жената.
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Aвг 02, 2019 7:36 pm

:dango: еден мињон@mrssurprise21h
И јас знам да играм како тебе.
Валкано. Ама, не сакам...

3RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 03, 2019 9:12 pm

RASPUSTENICA@raspustenica1971h
Не мораш толку многу и често да ми пишуваш, не можам да те дочитам човече!
0RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 04, 2019 2:02 am

Анастејжа Биверхаузен@bluebitchlady1h
Некои луѓе толку ти се мили и си ги сакаш, што секоја нивна тага те боли како своја.
8RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 10, 2019 10:38 pm

:dango: еден мињон@mrssurprise24h
Не е страшно да плачеш.
Страшно е да не можеш да се исплачеш...

18RETWEETS51FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 11, 2019 1:50 am

Мимикрија@majaspasovska12h
Тој што еднаш ти го завртел грбот...
Секое следно гледање во лице...ќе ти биде, само странец.

3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 11, 2019 8:23 pm

Edna Bitna@bitnaedna2h
И сите патишта можеби му водеа до моето срце ама храброста не му беше голема.
2RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 1:19 pm

#37

Chlamydia@schiffer_pg1427m
Тука има луѓе што никој никогаш во животот ги нема сакано.
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 2:48 pm

Miss Morning Like a Star @ heaven@otpisanaboni1h
Додека некој го чека вистинскиот момент, моментот заминал!
1RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 3:01 pm

МилаШила@milashila945m
А, имаш со кого да се напиеш кафе и да му се пожалиш или пофалиш?
*досадно ми е на работааа!!!

1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 3:05 pm

Насмеана :dolphin:@nasmeana2h
Да се сака значи да не се бара ништо за возврат.
2RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 6:38 pm

جانا ميمش@l0remipsum_48m
Ми пиша бившиот после 7 месеци, го слушал Оливер Драгојевиќ и се потсетил на мене. Допрва уште многу ќе ме бараш бе пиле златно <3
5RETWEETS34FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 7:05 pm

Хаклбери Курва@katiestrummer2h
Ќе влезам тивко, кротко ќе си седнам крај тебе в мракот втренчен, да те гледам, сам. И кога наситен ќе запрам да те гледам, ќе ми те бакнам и ќе заминам.
2RETWEETS7FAVORITES


ubavo kazano 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 14, 2019 1:01 am

Даниела@danelavelkovska2h
Понекогаш, доволна е смо една прегратка, но...
4RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 25, 2019 10:16 pm

:dango: еден мињон@mrssurprise22h
Бегај од човек кој не знае да каже "извини"!
13RETWEETS45FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 02, 2019 12:38 am

ᴠɪᴠɪᴊᴇɴ :nail_care:@curvyandcurly_26m
Не вреди секој да ти ги знае соништата.
Не вреди секој да ти ги знае желбите.
Не вреди секој да ти ги знае мислите.
Душата ќе се разголи сама пред тој што треба.

6RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Сеп 05, 2019 12:57 am

Kate Bosko@katebosko41m
И ноќва ми фалиш... фалиш... фалиш... фалиш... и ФАЛИШ!!! https://t.co/c5fL2OdPof
1RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Сеп 05, 2019 1:01 am

Igor Aleksiev@igoraleksiev1h
Кога ќе почнеш да добиваш се пократки пораки, некој друг добива се подолги.
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Сеп 05, 2019 11:39 pm

Дифтарка@lawitches1h
треба храброст,да ги искористиш шансите да сакаш некого во сегашноста без разлика на никаквите шанси за иднината,без идеализирање,мечтаење,фантазирање
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 09, 2019 12:09 am

Virusce@virusce135m
Секогаш ми беше доволно само да си до мене...
Твојот допир...
Твоето гушкање...се околу тебе е волшебно...
Секогаш во моите соништа гушната и стуткана во мене...нежна...убава...своја...

1RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Сеп 09, 2019 1:11 am

Caribbean Islands II@indijamen14m
Навредуваме, повредуваме,
лесно ги прекршуваме ветувањата,
а толку малку ни треба, за убав збор,
чиста мисла и секако совест.

3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 33 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот