НАЈМАЛКУ ТРОЈЦА УБИЕНИ КАЈ СЕДИШТЕТО НА ДУИ

Go down

НАЈМАЛКУ ТРОЈЦА УБИЕНИ КАЈ СЕДИШТЕТО НА ДУИ Empty НАЈМАЛКУ ТРОЈЦА УБИЕНИ КАЈ СЕДИШТЕТО НА ДУИ

Пишување by OPOZICIONER on Пет Апр 06, 2018 3:09 pm

Најмалку 3 кумановци убиени од две ривалски групи на ДУИ кај седиштето во Мала Речица

https://vecer.mk/makedonija/najmalku-3-kumanovci-ubieni-od-dve-rivalski-grupi-na-dui-kaj-sedishteto-vo-mala-rechica
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 737
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НАЈМАЛКУ ТРОЈЦА УБИЕНИ КАЈ СЕДИШТЕТО НА ДУИ Empty Re: НАЈМАЛКУ ТРОЈЦА УБИЕНИ КАЈ СЕДИШТЕТО НА ДУИ

Пишување by OPOZICIONER on Пет Апр 06, 2018 3:10 pm

pochnaa da se chistat .....
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 737
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот