ЧИФЛИГАНЕЦ И СЕ Е МОЖНО

Go down

ЧИФЛИГАНЕЦ И СЕ Е МОЖНО Empty ЧИФЛИГАНЕЦ И СЕ Е МОЖНО

Пишување by osa on Сре Aвг 01, 2018 9:50 am

НБМ дала дозвола: Чифлиганец член на Надзорен во Комерцијална банка

Народна банка дала дозвола Ванчо Чифлиганец да стане член на Надзорен одбор во Комерцијална банка, објавија денеска од друштвото на Македонска берза

„Комерцијална банка АД Скопје објавува дека Народната банка на РМ издаде согласност на Ванчо Чифлиганец за член на Надзорниот одбор, именуван со Одлука на Собрание на Банката одржано на 14.06.2018 година“, стои во соопштението на Комерцијална банка

https://faktor.mk/nbm-dala-dozvola-chifliganec-chlen-na-nadzoren-vo-komercijalna-banka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧИФЛИГАНЕЦ И СЕ Е МОЖНО Empty Re: ЧИФЛИГАНЕЦ И СЕ Е МОЖНО

Пишување by osa on Сре Aвг 01, 2018 9:51 am

kako vikaat para na para odi ...debela dividenda ke podelat od komercijalna .....i pak ke vlozi i ke gradi...i pak ke pravi pari ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот