Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHESTITKA

Страна 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Teo on Вто Јан 01, 2019 12:02 pm

SREKJNA I USPESHNA NEKA VI BIDE NOVATA 2019 GODINA

CHESTITKA - Page 22 Ba-colorful-fireworks-animated-gif-pic
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by OPOZICIONER on Сре Јан 02, 2019 9:05 am

srekna i beriketna 2019g na site
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by misterija on Пет Јан 04, 2019 8:27 pm

SRECNA I VESELA NOVA GODINA, MNOGU ZDRAVJE I LJUBOV...a za ostanatoto pogrizete se sami Very Happy

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Пет Мар 08, 2019 10:23 am

CHESTIT PRAZNIK NA SITE ZENI...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by luxor on Нед Aвг 04, 2019 9:18 pm

Честитам osa, штотуку го напиша 70-илјадитиот пост на форум Мелница.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by PRVOBOREC on Нед Aвг 04, 2019 9:21 pm

Честито, нека се множат.

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1286
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Teo on Нед Aвг 04, 2019 9:27 pm

CHESTITAM


CHESTITKA - Page 22 Giphy
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Нед Aвг 04, 2019 9:33 pm

luxor напиша:Честитам osa, штотуку го напиша 70-илјадитиот пост на форум Мелница.


blagodaram od srce ....no za ovoj uspeh na "melnica"i ti ja imash najgolemata zasluga ....bez tebe i ostanatite chlenovi nemashe nishto da bide od forumot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Нед Aвг 04, 2019 9:34 pm

PRVOBOREC напиша:Честито, нека се множат.
dajboze sekogash na stranata na pravdata ke se borime so postovi ...blagodaram

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Bosonoga on Нед Aвг 04, 2019 9:35 pm

Leleee sedumdesiljadarki sme nacukale, bravoooo.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 879
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Нед Aвг 04, 2019 9:37 pm

Teo напиша:
CHESTITAM


CHESTITKA - Page 22 Giphy
blagodaram na iskrenata chestitka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Нед Aвг 04, 2019 9:38 pm

Bosonoga напиша:Leleee sedumdesiljadarki sme nacukale, bravoooo.
bravo za site shto "melea "na melnicava

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Нед Сеп 08, 2019 12:14 pm

Neka vi e chestit praznikot  8 mi Septemvri  pochituvani gragani na republika Severna Makedonija

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Teo on Сре Јан 01, 2020 12:00 am

SREKJNA NOVA 2020 MELNICHARKI I MELNICHARI

CHESTITKA - Page 22 9ebfa7a509fb8a748c61497ac95a0ac3
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by luxor on Сре Јан 01, 2020 12:00 am

Среќна нова година на сите членови на форумот им посакувам во мое и во име на модераторот osa, која од објективни причини не може да ви честита вечерва.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Вто Јан 07, 2020 12:15 pm

HRISTOS SE RODI -NAVISTINA SE RODI ....CHESTITKI DO SITE VERNICI ZA GOLEMIOT PRAZNIK  BOZICH 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by cvetka on Пет Фед 14, 2020 11:13 am

Cestito Trifun i Valentin.🥰

CHESTITKA - Page 22 Img_2014

cvetka

Број на мислења : 184
Join date : 2019-05-30

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by alienmk on Пет Фед 14, 2020 4:11 pm

CHESTITKA - Page 22 Varr10

alienmk

Број на мислења : 131
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Пет Фед 14, 2020 5:24 pm

sreken praznik na site koi go praznuvaat 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by luxor on Нед Мар 08, 2020 10:43 am

НА СИТЕ ДАМИ НА ФОРУМОТ НЕКА ИМ Е СРЕЌЕН ДЕНОТ НА БОРБАТА ЗА ПРАВА НА ЖЕНИТЕCHESTITKA - Page 22 Sku71510
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by cvetka on Нед Мар 08, 2020 11:16 am

Cestit.CHESTITKA - Page 22 Eskumq10

cvetka

Број на мислења : 184
Join date : 2019-05-30

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by zozoti on Нед Мар 08, 2020 11:24 am

CHESTITKA - Page 22 Eskzcl10

zozoti

Број на мислења : 149
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by OPOZICIONER on Нед Мар 08, 2020 12:52 pm

I cestit osmi mart na site zeni.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Albatros on Нед Мар 08, 2020 1:01 pm

Sreken praznik na zenite.

Albatros

Број на мислења : 552
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Нед Мар 08, 2020 7:53 pm

chestit 8 mi Mart na site od zenski pol ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 22 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот