Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НЕ БОЈКОТИРАМ

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by luxor on Пон Aвг 20, 2018 2:32 pm

НЕ БОЈКОТИРАМ затоа што тоа значи амнестија на криминалците од дпмне.
luxor
luxor

Број на мислења : 5495
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Teo on Пон Aвг 20, 2018 2:51 pm

NE BOJKOTIRAM zatoa shto toa e protiv interesite na Republika Makedonija i makedonskiot narod.
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by osa on Пон Aвг 20, 2018 2:59 pm

NE BOJKOTIRAM zatoa shto znam deka so ova moe ZA odime site kon podobra idnina


na referendumot ke zaokruzam ZA podobra idnina

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by osa on Пон Aвг 20, 2018 3:01 pm

ubava tema ,bogami konechno i nekoj drug da stavi POTPIS na postot ne samo trendafil

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by OPOZICIONER on Пон Aвг 20, 2018 3:08 pm

NE BOJKOTIRAM zatoa sto glas ZA znaci glas za idninata na graganite.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 793
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by PRVOBOREC on Пон Aвг 20, 2018 3:28 pm

НЕ БОЈКОТИРАМ затоа што сакам напредок.

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1200
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by TRAJCHE on Пон Aвг 20, 2018 3:38 pm

NE BOJKOTIRAM zosto toa bi znacelo vrakanje na diktaturata.
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 540
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by SHARENI on Пон Aвг 20, 2018 4:04 pm

NE BOJKOTIRAM ke glasam za podobar zivot.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 677
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Bosonoga on Пон Aвг 20, 2018 4:09 pm

Ne bojkotiram i jas am kako se stava toa dolu pod napisanoto?
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 866
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by luxor on Пон Aвг 20, 2018 4:11 pm

Пиши што сакаш да пишува ќе средам, ама пиши ако сакаш и зошто не бојкотираш.
luxor
luxor

Број на мислења : 5495
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Bosonoga on Пон Aвг 20, 2018 4:17 pm

Zoso ne sakam da skapam ovde zaedno so nepismenite partiski poltroncinja, neka pise gi bojkotiram crepovite sto go bojkotiraat referendumot.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 866
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by luxor on Пон Aвг 20, 2018 4:19 pm

На латиница или на кирилица?
luxor
luxor

Број на мислења : 5495
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Bosonoga on Пон Aвг 20, 2018 4:20 pm

latinica de aj pobrzo i ne me zezaj.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 866
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by luxor on Пон Aвг 20, 2018 4:23 pm

Еве готово, добро е?
luxor
luxor

Број на мислења : 5495
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Bosonoga on Пон Aвг 20, 2018 4:24 pm

Ej supper e, fala.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 866
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Teo on Пон Aвг 20, 2018 6:16 pm

NE BOJKOTIRAM zatoa shto ne sakam da me stavaat vo drushtvo na dokazhani kriminalci, teroristi i predavnici...
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Teo on Пон Aвг 20, 2018 6:27 pm

NE BOJKOTIRAM zatoa shto koga kje poglednam koj se e za bojkot jasno e deka glasanjeto ZA e vo interes na narodot i drzhavata...
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Teo on Пон Aвг 20, 2018 6:35 pm

NE BOJKOTIRAM zatoa shto bojkotot e beganje od odgovornost i nesposobnost da reshavash za svojata idnina...
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by misterija on Пон Aвг 20, 2018 9:12 pm

Ne ja razbiram temata..no jas ke bojkotiram perverzen referendum, nema da mrdnam od doma toj den, makar da mislam deka mnogumina istoto ke go napravat kako mene....bojkotiram za referendumska kampanja, trosenje pari za kurovo zdravje i ....

kako se stava potpis dole?

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by luxor on Пон Aвг 20, 2018 9:36 pm

Одиш во профил, па во потпис и пишуваш што сакаш.
luxor
luxor

Број на мислења : 5495
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by osa on Вто Aвг 21, 2018 9:55 am

mislam ovie ke zavrshat golem del od rabotata :Повеќе од 200.000 вмровци ќе му одбијат послушност на Мицкоски за референдумот?
20 август , 2018
Две третини од членството на ВМРО-ДПМНЕ ќе го поддржи референдумот за името, кој ќе се одржи на 30 септември, но доколку таа дропка се претвори во цифра, тоа би значело дека повеќе од 200.000 гласачи на опозицијата не би го поддржале лидерот Христијан Мицкоски во евентуалната намера да повика на бојкот, пишува весникот „Слободен печат“.

Оваа информација, која партиското раководство наводно ја добило по теренските консултации со своето членство, панично го вклучила алармот и предизвикала една голема генерална чистка во вториот ешалон на партијата.

Од врвот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ категорично ги отфрлаат тврдењата и велат дека не одговараат на прашања што се базираат на шпекулации.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15881
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by OPOZICIONER on Вто Aвг 21, 2018 10:48 am

Ne se glupi da ziveat vo beda samo za toj sto gi napravi bedni da ne odi vo zatvor.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 793
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by TRAJCHE on Вто Aвг 21, 2018 11:04 am

Barem nema da moraat da vadat bugarski pasosi.
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 540
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by SHARENI on Вто Aвг 21, 2018 11:25 am

Razresuvaat, brkaat, se zakanuvaat ama nisto, familijata stanuva nepozelna vo dpmne.

Oд надворешни центри и наши партиски паралелни структури се врши притисок за бојкот, при што се жртвуваат стратегиските определби на ВМРО-ДПМНЕ, вели разрешениот организационен секретар на партијата Стево Насковски.

Стево Насковски до минатата недела беше организационен секретар во ВМРО-ДПМНЕ. Разрешен е „во пакет“ заедно со над 15 партиски потсекретари. Одлуката поминала на седница на Извршниот комитет само како бројка, без поименично да се наведе за кого се однесува. Образложение не добиле ни разрешените, ниту пак информацијата беше споделена во партиското соопштение издадено по седницата. Извори од партијата за ДВ тогаш изјавија дека „полека се расчистува со реформаторите“, односно со „оние што се на линија на ЕУ и НАТО“.

https://www.libertas.mk/naskovski-vmro-dpmne-e-zalozhnik-na-grupa-luge-lojalni-na-gruevski/
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 677
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by трендафил on Пет Aвг 24, 2018 2:39 pm

Промена на Уставното име не е стратегиска определба на ВМРО. До скоро не беше ниту на СДСМ кое сака да стане сдССм. Не знам дали знаете дека владата (без тендер) ја има ангажирано фирмата Стратагем за манипулации на социјалните мрежи, односно за пријавување на наводен говор на омраза од повикувачите на бојкот. Кога има вистински говор на омраза од поддржувачите на промена на уставното име, нема блокирања.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6485
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

НЕ БОЈКОТИРАМ Empty Re: НЕ БОЈКОТИРАМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот