Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TERORISTITE GI SUDAT

+4
TRAJCHE
osa
Bosonoga
SHARENI
8 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

TERORISTITE GI SUDAT - Page 2 Empty Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by Teo Нед Aвг 26, 2018 7:20 pm

Ostaj istorija, kazhi kako se ispokaravte vo bojkotiram za parite...

TERORISTITE GI SUDAT - Page 2 110
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TERORISTITE GI SUDAT - Page 2 Empty Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by Teo Нед Aвг 26, 2018 7:21 pm

TERORISTITE GI SUDAT - Page 2 210
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TERORISTITE GI SUDAT - Page 2 Empty Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by трендафил Нед Aвг 26, 2018 8:13 pm

Веќе напишав дека платениците од куртон револуцијата мислат дека сите се како нив и работат за пари ако треба и против својата држава и против својот народ. Продолжи да живееш во верувањето дека Албанците ја сакаат повеќе Македонија од Македонците. Можете да му баците и пенкало и што друго сакате на Столтенберг, но не можете да очекувате дека сите ќе го прават тоа.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?

трендафил

Број на мислења : 9107
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

TERORISTITE GI SUDAT - Page 2 Empty Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by TRAJCHE Нед Aвг 26, 2018 8:22 pm

Se ispotepale za pusti pari pa posle patrioti bile.
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 615
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

TERORISTITE GI SUDAT - Page 2 Empty Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот