Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by Dino on Пет Aвг 24, 2018 10:14 am

Eve sto pisuvalo vo srpskite ucebnici od 1871 godina a vie pak sklucuvajte dogovori so bugarite i grcite.

УЧЕБНИК ОД 1871 ГОДИНА: Српските деца учеле дека Македонците се староседелци на Балканот!

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT UCHEBNIK

Dino

Број на мислења : 549
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty Re: MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by luxor on Нед Aвг 26, 2018 4:04 pm

Забележувам дека нема заинтересирани за пишување по темата, или нема познавачи на историјата или никому не му е грижа кој дошол и кој го дочекал.
luxor
luxor

Број на мислења : 5597
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty Re: MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by misterija on Нед Aвг 26, 2018 4:09 pm

Istorija mi e najslaba strana, no dovolen e faktot..eeeh..od koja godina postoime i sega nekoja budala predavnicka saka da ne zbrise.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty Re: MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by delta on Нед Aвг 26, 2018 4:15 pm

od sto umrele starite rimjanoi/../,/.pa od starost.?<>?
delta
delta

Број на мислења : 581
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty Re: MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот