Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

АФОРИЗМИ

Go down

АФОРИЗМИ Empty АФОРИЗМИ

Пишување by misterija Чет Aвг 30 2018, 22:20

- Наутро не јадам затоа што мислам на секс.
- Попладне не јадам затоа што мислам на секс.
- навечер не јадам оти мислам на секс...
Цела ноќ не спијам затоа што сум проклето гладна!!


Оваа наша држава е да се помочаш од смеење и да се усереш од страв!

Силен е оној што може да преполови чоколадо а да изеде само една коцка.


Таман стигнав на раскрсницата на мојот живот, кога тоа кружен тек.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот