Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BROJCANIK

+7
nino
Dino
TRAJCHE
misterija
Bosonoga
SHARENI
OPOZICIONER
11 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by misterija Саб Сеп 22 2018, 17:15

Dino напиша:Si stoi ama ne vrti cudo kako ne potekoa pari pred glasanjeto za referendum. Ili pa ima oste vreme toa za kraj koga ke bide molk.

Каде стои, јас не го имам заприметено?


_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by SHARENI Саб Сеп 22 2018, 18:24

Koj saka moze da go vidi, na tie sto ne sakaat dzabe da im kazuvame.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 842
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by misterija Саб Сеп 22 2018, 19:22

SHARENI напиша:Koj saka moze da go vidi, na tie sto ne sakaat dzabe da im kazuvame.


Гол да го видиш ти на пладне, можеееш...... Evil or Very Mad

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by nino Нед Сеп 23 2018, 11:05

mrdna li ovoj brojcanikot ili ostana na 0?

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by OPOZICIONER Нед Сеп 23 2018, 11:22

Ke mrdne koga ke ima pravosilni sudski presudi.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 956
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by OPOZICIONER Нед Сеп 23 2018, 11:23

misterija напиша:
SHARENI напиша:Koj saka moze da go vidi, na tie sto ne sakaat dzabe da im kazuvame.


Гол да го видиш ти на пладне, можеееш...... Evil or Very Mad

Na golotija ti bega okoto? Very Happy
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 956
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by misterija Нед Сеп 23 2018, 13:41

OPOZICIONER напиша:
misterija напиша:
SHARENI напиша:Koj saka moze da go vidi, na tie sto ne sakaat dzabe da im kazuvame.


Гол да го видиш ти на пладне, можеееш...... Evil or Very Mad

Na golotija ti bega okoto? Very Happy

pa normalno deka na golotija begaat ocite a i ke doznaes mnogu raboti...badijala ne velat, razgoli go covekot i ke vidis sto nosi dole..hahahhhaha

Mi bega okce i na pari sto se vrtat, no nisto od takva vrteleska....lazov ostaje lazov, Zajko e eden patoloski selski lazov koj zivee vo bajka napisana od drugi.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by трендафил Нед Сеп 23 2018, 18:34

Заев е човек што бара странските газди да му удрат камшик за тој да не водел во Европа. Колку што ми е на мене познато човек треба да се разбира од збор, а во сегашно време следува казна и за камшикување на животно. Имаме вазал кој самиот признава дека без камшик не го бива. Можам да претпоставам колку камшици добил во оваа година за да ја спроведе Тиранската платформа и за понижувачките договори со Бугарија и Грција.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11011
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by Luxor Нед Сеп 23 2018, 18:55

Браво за Зоран Заев, ако ништо друго тој барем има став макар тоа да вклучува и притисок врз домашните политичари, за разлика од твојот ХидроЖмицкоТакис кој ве остави вас бојкотирчите сирачиња.

Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by трендафил Вто Сеп 25 2018, 10:26

На политичар на кој ставот му е дека треба да дојдат странци да му удрат камшик за да направи нешто добро за државата, најдобро е да му се удри клоца.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11011
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 10:32

Праксата покажува дека токму тие се на цена, Заев ја има поддршката на народот. Клоца ќе им биде удрена на подметнувачите на лични карти, силувачите на демократијата и грабачите на народни пари од твоето дпмне.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by трендафил Чет Мај 16 2019, 10:41

Што бидна со бројчаникот на Порта Македонија. Дали ќе се симне, а на негово место ќе се постави метла?

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11011
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by nino Чет Мај 16 2019, 14:07

до колку стигна бројчаникот?
ич не проработи, важно они пари потрошија за негово поставување, изврте тендерот.
оваа влада ништо не направи, ништо не профункционира додека се на власт.

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by трендафил Сре Јун 17 2020, 19:59

Ништо ниту од бројчаникот ниту од метлата. Ако бројчаникот почне да бележи колкаво е задолжувањето на државата ќе треба да му се прошири дисплејот.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11011
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

BROJCANIK - Page 2 Empty Re: BROJCANIK

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот