Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 23, 2015 10:47 pm

eve edna ubava pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 23, 2015 11:01 pm

ajde momichki posluzete gi momcive ,gledajte kako se raspolozeni za muabet za shala i smea i sekako za pienje i meze ...ke ostavat super bakshish ,mislam neznam ...eve ubava pesnichka 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 23, 2015 11:14 pm

едно пиво ако може,од тие поголемите кригли ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 23, 2015 11:20 pm

reiter напиша:едно пиво ако може,од тие поголемите кригли ...
za tebe sekako najgolemata krigla so pivo .....meze moze bademchinja ili da staime neshto vkusno na skara

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 23, 2015 11:21 pm

само пиво сега за сега...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 23, 2015 11:26 pm

reiter напиша:само пиво сега за сега...
eve odma В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Hitportal-vpivo-krigla

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 23, 2015 11:29 pm

оса,со радост прифаќам.. Very Happy ..'вака испотена' кригла од прва се пие...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 23, 2015 11:36 pm

reiter напиша:оса,со радост прифаќам.. Very Happy ..'вака испотена' кригла од прва се пие...

јас па очекував  да кажеш дека е од мене ,па затоа ...ама ти ништо ....еве следната она нека ти ја носи В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Image_1931304_308

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 23, 2015 11:48 pm

da ne se zasrkna so pivoto,da ne treba da te potchuknat momichkive da ne se udavish

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Фед 23, 2015 11:51 pm

Ova da ne e nekoja mini sterka za policija, kako nashava gocka?...spored futroline so pishtoli.... Rolling Eyes
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 23, 2015 11:52 pm

Ne gledam brkovi...Mislam deka greshish...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 23, 2015 11:52 pm

супер е,се е како што треба

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Фед 23, 2015 11:54 pm

I pivoto e oladeno - tamam!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 23, 2015 11:56 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Ova da ne e nekoja mini sterka za policija, kako nashava gocka?...spored futroline so pishtoli.... Rolling Eyes
da mu parira na reiterot vo lovot zatoa si nosi i futroli so oruzje

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 23, 2015 11:59 pm

Hamad bim Khalifa напиша:I pivoto e oladeno - tamam!
e taka de ne samo maani da se naogalo ...samo da se shirelo negativna energija ...
kako vika dzole :misli pozitivno i ke se sluchuvaat pozitivni raboti !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 23, 2015 11:59 pm

мора да е некоја братучедка..си личат..а и двете се слатки ..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Фед 24, 2015 12:01 am

osa напиша:
Hamad bim Khalifa напиша:I pivoto e oladeno - tamam!
e taka de ne samo maani da se naogalo ...samo da se shirelo negativna energija ...
kako vika dzole :misli pozitivno i ke se sluchuvaat pozitivni raboti !

Abe isti zborovi deneska gi kaza onoa amebana Braco dimitrov na 24 analiza!!!!!!!
Ovie gi nosat site u ista ustanova na lobotomija izgleda !?!?!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Фед 24, 2015 12:07 am

да не ме бара некој..обично оставам по некоја трага..намерно..колку да има некој да оде по мене..тоа ти е стара извидничка мамка Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 24, 2015 12:08 am

Hamad bim Khalifa напиша:
osa напиша:
Hamad bim Khalifa напиша:I pivoto e oladeno - tamam!
e taka de ne samo maani da se naogalo ...samo da se shirelo negativna energija ...
kako vika dzole :misli pozitivno i ke se sluchuvaat pozitivni raboti !

Abe isti zborovi deneska gi kaza onoa amebana Braco dimitrov na 24 analiza!!!!!!!
Ovie gi nosat site u ista ustanova na lobotomija izgleda !?!?!
do vgradeniot chip e ! ne se sekavash ,odamna vo leit naj shou kaza onoj genijalecot deka postojat chipovi .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 24, 2015 12:11 am

eve edna pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Фед 24, 2015 12:13 am

Toj od leit najt shou posle lobotomija go odnele i na shienje - cmar! Gledash kako se duva - ushte MALKU ke PUKNE!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Фед 24, 2015 12:14 am

Ovaa... na pesnickava.... Betka ministerkava e?
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 24, 2015 12:16 am

Hamad bim Khalifa напиша:Toj od leit najt shou posle  lobotomija go odnele i na shienje - cmar! Gledash kako se duva - ushte MALKU ke PUKNE!
od kozjoto mleko ke da e ....spored mene

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Фед 24, 2015 12:17 am

Shto e bre ova vecherva od tebe...Samo ministerki ti se gledaat...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 24, 2015 12:41 am

da vi nazdravam so moeto Roze ...poleka go pijam i si lapkam od ubavite bademi ....mene ama ICH ne mi se spie ,a utre kako ke stanam neznam ...no so sila nemoze da zaspijam ...eve ushte malku ke si posedam vo meanata ....pesnichka ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот