Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OD TVITER

Страна 6 of 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Сеп 16, 2018 10:33 pm

Поцков
@GPockov
На еден бојкотирач на референдумот полесно му е да извади бугарски пасош и да се откаже од сите македонски корени отколку да #ГласаЗа и да добие шанса земјава да мрдне напред.

8:45 PM - Sep 16, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Сеп 16, 2018 10:34 pm

OD TVITER - Page 6 Dnpg9p10
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 17, 2018 12:07 pm

Влатко Васиљ
@VlatkoVasilj
После клекнувањето и ставовите на Камчев и Тодоров, следен потег од Мицко пред граѓаните ќе биде фетус положба на ладни плочки.

11:30 AM - Sep 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 17, 2018 12:08 pm


Александра
@filipova_a
До 30-ти сите од ВМРО ќе бидат за, само Мицковски уште ќе гради став. Кој кловн го направија, секоја чест.

11:26 AM - Sep 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 17, 2018 12:09 pm

ПлавоБел
@ServiceCrew_
- Четворица во една соба, само еден работи, што е тоа!?
- Три државни службеници и климата....


10:16 AM - Sep 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 17, 2018 12:11 pm


Александра
@filipova_a

Али баба и 40-те разбојници

#Жмицко и 9-те профили на бојкотирам

Тие се тие дружини.


8:42 AM - Sep 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Сеп 20, 2018 8:24 pm


Бени@shushmula2h
Тие што бојкотираат кур не им чуе ниту за тебе ниту за мене ниту за свое родено дете. Целата таа глупост е исклучиво за да му го спасат чмарот на #Ж колку год и да продаваат некаква идеја за квази-патриотизам.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Сеп 20, 2018 8:24 pm

Ljubiša@sulimanovic2h
Чекај сеа... Значи има вмровци што:
-ќе гласаат ЗА на референдум
-ќе гласаат ПРОТИВ на референдум
-ќе гласаат ЗА Нато и ЕУ а против договорот (поништено)
-ќе бојкотираат ама ќе гласаат во собрание
-ќе бојкотираат и не гласаат во собрание.

Делуваат како да знаат што прават Smile))
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Сеп 20, 2018 8:24 pm

Др Арсланагић@arslajemenibog2h
- Јас бојкотирам затоа што е срамота ова што го направија. Идентитетот и името ги продадоа!!
- Не баце. Ти не си “бојкотирам” него вмро. Како е тоа најголем срам these days, се криеш позади “бојкотирам” додека не престане да биде срамота да бидеш пак вмро.
Ај шетај сеа.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Сеп 20, 2018 8:25 pm


Зоран Заев@zoran_zaev1h
Се грижиме за секое дете. Го подобруваме животот на оние на кои им е потребна помош.

✅ 300% повисока социјална помош за 70% од корисниците
✅ Детски додаток - досега за 3,200 деца, отсега за 73,500 деца
✅ Образовен надоместок - досега за 3,800 деца, отсега за 64,316 деца
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Сеп 20, 2018 8:25 pm

Stojanche Angelov@stojanceangelov2h
ГЛУМЕЊЕ ЛУДИЛО
Секој еден гласач кој на последните парламентарни избори гласал за ВМРО-ДПМНЕ гласал и за промена на името.
Во бомбите јасно се слуша дека Груевски и Антонио преговараат за промена. Преговорите за промена на името се дел и од изборната програма на ВМРО-ДПМНЕ.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Сеп 26, 2018 1:04 pm

OD TVITER - Page 6 310
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Сеп 26, 2018 1:04 pm

OD TVITER - Page 6 210
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Сеп 26, 2018 1:05 pm

OD TVITER - Page 6 113
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 05, 2018 7:10 pm

И еве неколку реакции на твитер по објавувањето на пресудата на апелација за Грујокио.

OD TVITER - Page 6 Dowhh510
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 05, 2018 7:11 pm

OD TVITER - Page 6 Dowjoe10
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 05, 2018 7:11 pm

OD TVITER - Page 6 Dov2n010
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Окт 13, 2018 10:39 am


МилаШила@milashila940m
Пино Силвестре и зелен кармин шо мачка розево. ????
0RETWEETS7FAVORITES

jako

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Окт 13, 2018 11:54 am
@Shushmula
Follow Follow @Shushmula
More
Да ве ебат и куран и библија и име и све. Порадо ви се живее у вукојебина каде стана нормално да се амнестираат убијци, криминалци, профитери и терористи отколку во земја која би имала некаква перспектива за нови генерации. Да, болни сте у тоа главите да ви ебам тоа гнидите.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Окт 13, 2018 12:01 pm

vauuuu ubav tvit ,bogami na ovoj mu skurchilo ko na poveketo vo drzavava ....samo daj postiraj go vo politichki postovi ,mozebi nekoj ke prochita od "bitnite "faci vo drzavava ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 19, 2018 8:46 pm

Биби@the_bb_34m
Јован Донев се пењави на Топ тема дека никој од надвор нема право да ни каже што треба да правиме. Истиот Јован Донев кој го формираше својот Евро Балкан со пари од Сорос и седеше во Управниот одбор на ФИООМ.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 19, 2018 8:46 pm


Артистот@shkottt34m
грешката беше направена уште во старт, кога им се кажа на вмро дека 80 се 2/3. можеше и со 61 да помине
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 19, 2018 8:47 pm

Мекица@plavaaa35m
Кардиологија демантира дека некој од собрание бил пренесен во болница. И до лога Васко Ефтов ќе подгрева народ и шири невистини? Шо гнаса од човек брејјјј
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 19, 2018 8:48 pm


Г-ѓа Старк@marincepink1h
овој апасиев од уста не ги извади курињата
5RETWEETS33FAVORITES·Details
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 19, 2018 8:48 pm

Man@goran_man1h
Се врши невиден терор и притисок врз вмровци во Собранието.

Па влезете бе дечки, спасете ги.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот