Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OD TVITER

Страна 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:23 pm

Мр Моџо Килингтон @mojokilington
ВМРО запнале дека Заев се сретнал со Трамп во ходник.

Од друга страна Груевски во ходник може да се сретне само со чистачката на кривичен.

10:02 AM - Sep 19, 2017
Replies 35 35 Retweets 120 120 likes
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:24 pm

PokojniToza @JaoPokojniToza
А може ова шо нема вода е само акција за привлекување членство. Три дена небањат - дифолт ВМРО.
9:21 AM - Sep 19, 2017
4 4 Replies 4 4 Retweets 22 22 likes
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:25 pm

31 @partizangunner
За 45% е намалено производството на електрична енергија во периодот 2006 - 2017. Ма браво вемероооо.
9:31 AM - Sep 19, 2017
1 1 Reply 5 5 Retweets 18 18 likes
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:26 pm

Sasho Andonov @Dr_Koljo
Денес и е роденден на Соња Тарчуловска, си велам да и честитам со "Ај па годинава терасата даја заградите".
9:02 AM - Sep 19, 2017
Replies 4 4 Retweets 36 36 likes
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:28 pm

Биби @The_BB_
Како Тарчуловски доби потврда за неосудуваност кога се кандидираше за пратеник и, сега повторно, за градоначалник? #ПрашањаКоиМеМачат
12:33 AM - Sep 19, 2017 · Former Yugoslav Republic of Macedonia
6 6 Replies 33 33 Retweets 90 90 likes
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:30 pm

OD TVITER - Page 2 Firesh34
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:30 pm

OD TVITER - Page 2 Firesh35
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 23, 2017 7:11 pm

OD TVITER - Page 2 Firesh37
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 23, 2017 7:13 pm

OD TVITER - Page 2 Firesh38
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 30, 2017 11:07 pm

OD TVITER - Page 2 Firesh39
luxor
luxor

Број на мислења : 5575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Пон Окт 02, 2017 8:14 pm

nego go kontroliraat ,ama vashiot teshko deka nekoj mu vodi esap ....
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 878
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Окт 07, 2017 10:05 am


Cane Prebranac@plata_nema2h
Што направи прво кога се разбуди утрово?
-Пипнав парното дали топли.
И?
-Кур.
2RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Саб Окт 07, 2017 10:38 am

Омај(ФАЌИН)гад! @0majgad
Најсериозно,ако постар од мене ми побара било што мислам дека и душа ќе дадам за да го завршам тоа. Е тоа се разликите у генерации и респект
6:27 AM - Oct 7, 2017
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 811
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Саб Окт 07, 2017 10:41 am

Даркохолик @darkojovcevski1
- Во весник: Погина искачувајки се на планина
- Во светот: Почивај во мир ангеле
- Во Македонија: Шо мајка бара да се пентари таму.
11:38 PM - Oct 6, 2017
Replies 5 5 Retweets 36 36 likes
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 811
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Окт 07, 2017 10:58 am

PokojniToza @JaoPokojniToza
Ај уште малку па ќе се вратите сите од град разочарани и ќе биде интересно.
1:31 AM - Oct 7, 2017
3 3 Replies Retweets 21 21 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Окт 10, 2017 5:24 pm


Мандала@nadiamali05111h
Огледалце, огледалце мое, кажи на светот најубав кој е?
- Не знам, сите се нашминкани.
5RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:45 pm


Анѓеле Бе@angelebe1h
Шо се случило на 11-ти Октомври?
- Појма немам јас по Ленинова одев...
4RETWEETS17FAVORITES

Dino

Број на мислења : 547
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:50 pm


Блек Флеш@izvrsitelot1h
Најлошо е да не те цени оној од кој најмногу очекуваш.
1RETWEETS12FAVORITES

Dino

Број на мислења : 547
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:51 pm

Блек Флеш@izvrsitelot1h
Најлошо е да не те цени оној од кој најмногу очекуваш.
1RETWEETS12FAVORITES

Dino

Број на мислења : 547
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Окт 15, 2017 3:33 am


Алиша Кис од Битола@aliciakeysfromb2h
Можеш да живееш на слобода или во кафез.
Утре сам одлучуваш.
Јас одлучив дека сакам слобода. https://t.co/wY6rhrxz6t
1RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Окт 18, 2017 8:07 am

Ха,ха,ха

УбиственоVery Happy

defo

Број на мислења : 2395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Дек 02, 2017 12:32 am


Попот Веган@redradish51h
Господ ја враќа во МНТ водата што Владо ја носеше во собрание
9RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Дек 02, 2017 1:41 am

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Ти сине ќе дадеш најубава оставка на светот - мама наде
7:20 PM - Dec 1, 2017
3 3 Replies 36 36 Retweets 89 89 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Дек 02, 2017 1:51 am

Дуле СавичⓇ
@Shushmula
Мене у цела ситуација најкрваво ми е Јохан шо ќе си го јаде. Па човекот ќе го учат како пример за злосторник и терорист, воедно и психопат и морон во европска криминологија.
5:52 PM - Dec 1, 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Дек 02, 2017 1:54 am

Ѓурѓа
@pilula12
Нема простор за паника, сите спорни лекови се повлечени, освен оние кои сте ги испиле.
5:26 PM - Dec 1, 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 2 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот