Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OD TVITER

Страна 11 of 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Пет Мар 13, 2020 5:41 pm

OD TVITER - Page 11 Img_2098
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Zhane on Пет Мар 13, 2020 6:48 pm

Idioti, idioti, sekade okolu nas.

OD TVITER - Page 11 Etab4810

Zhane

Број на мислења : 106
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 14, 2020 12:14 pm

crvenokosata@2eyeshadow26m
Денес грав ќе се јаде, тоа вируси, бактерии сфе низ газ да излезе.
4RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 14, 2020 12:36 pm

Васиљ@vlatkovasilj1h
Ние и за песни од тераси ќе се поделиме коа ќе дое време
6RETWEETS31FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 14, 2020 12:39 pm

Бапчо@thefitzzz30m
7ми ден карантин..

У едно Харибо пакетче има 43 мечиња, У Барила Макароните има 145 спиралички... во Милка Чоколада има 13 лешника... У малото Сникерс има 8 грама Кикиритки... Докторката ЦАЦА нема 2 грама памет.

9RETWEETS54FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 14, 2020 12:51 pm

Бонсаи@_acidiborici56m
еве една на фб се расправља дека немало вирус измислено било зашто не ги знала она тија 13 по име и презиме абе дај ги тетрис нека играв телефон сс игру змију нека бутав рекорди тамо на интернет ќе седеле они
4RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Саб Мар 14, 2020 4:59 pm

Stvarno se mrdnaa da dojdat na vlast.

OD TVITER - Page 11 Img_2124
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Albatros on Саб Мар 14, 2020 5:27 pm

Kakvi timovi bre?!?! Koi se tie strucnjaci?! Neli lekarite treba da bidat vo bolnicite na raspolaganje na pacientite? Koe ludilo covece, za vreme na pandemija da gi delis lekarite i pacientite na nasi i vasi. Bolni ste za vlast. Ama ako, do vcera mislev deka site ste za nikade ama denes gledam sum gresel. Takvi kako vas sto sega go vodite vmro ne smeat ni da se problizat na vlasta. Gruevski bese sto pati podobar od vas sto preku lesevi bi gazele za fotelja vo vlada.

Albatros

Број на мислења : 531
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Nebula on Саб Мар 14, 2020 5:35 pm

Ostaj gi, samo neka go navlekuvat gnevot na narodot na sebe. Posle ova samo glupavite partiski vojnici i tie so licen interes ke glasaat za niv.
Eve eden super tred.

OD TVITER - Page 11 Img_2021OD TVITER - Page 11 Img_2022OD TVITER - Page 11 Img_2023

Nebula

Број на мислења : 604
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 14, 2020 7:56 pm

plus ne ja pocituvaat vladinata merka da ne se sobiraat vo chopor ....na kupche de

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Саб Мар 14, 2020 9:02 pm

Crepovite bolni za vlast.

OD TVITER - Page 11 Img_2047
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 852
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Саб Мар 14, 2020 9:13 pm

Eve zosto se plasat, oni go napagaat ama narodot go ceni i pocituva. Ke donese ogromen broj glasovi od neopredelenite za SDSM.

OD TVITER - Page 11 Img_2048
OD TVITER - Page 11 Img_2049
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 852
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Нед Мар 15, 2020 11:36 am

Dpmneovci mislat niv ne gi faka virus ete do tolku se retardirani.

OD TVITER - Page 11 Img_2099
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Нед Мар 15, 2020 11:41 am

OD TVITER - Page 11 Img_2100
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by zozoti on Нед Мар 15, 2020 12:06 pm

Poslusajte go Bogoev ne vi kazuva loso.

OD TVITER - Page 11 Img_2011

zozoti

Број на мислења : 134
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by PRVOBOREC on Нед Мар 15, 2020 5:27 pm

Небањат идиот се обидува да се прикаже како неутрален.

OD TVITER - Page 11 Img_2300

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1168
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Нед Мар 15, 2020 6:30 pm

I ja sakam da znam toa.

OD TVITER - Page 11 Img_2027

Dino

Број на мислења : 511
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Мар 15, 2020 10:55 pm

GK@kg_ohrit1h
Го изгледав обраќањето на Вучиќ за вонредната состојба во Србија и впечатокот е дека тој е надградена проширена и усовршена копија на Грујо
6RETWEETS43FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by PRVOBOREC on Пон Мар 16, 2020 12:21 pm

OD TVITER - Page 11 Img_2302

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1168
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Пон Мар 16, 2020 12:38 pm

OD TVITER - Page 11 Img_2128
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Мар 16, 2020 4:31 pm

Femme fatale@liligoand2h
Во аптека, маските, кои ги продаваат поединечно, ги вадат од кутија со истите раце со коишто наплаќаат пари.
Дали е тоа во ред и дали треба да се има некои стандардни процедури при продажба на такви средства кои би требало да се чисти, да не речам стерилни?

5RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Мар 16, 2020 4:33 pm

Gorast Stankovski@goraststan2h
Се беше до името!

Откако се смени името ДОЈДЕ ЕБ*НИОТ ЖИВОТ!

Сакате уште живот а дебили гласачи на Заев, уште нека ви дојде дома нека блеска!

Сакавте отворени граници,бевте глобалисти,сакавте ено општесто за сите,НАТО и ЕУ ќе ве бранеа и ранеа а сега се молите на КИНА!
#МОРОНА https://t.co/T5kI7undEB

10RETWEETS19FAVORITES·


ova e pacient koj mora da se zalovi i da se stavi na terapija

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Мар 16, 2020 4:40 pm

prostmoderen@magnetolicious53m
ciganive dosea se pokazhaa imuni na mentalni bolesti i site virusi
6RETWEETS18FAVORITES
i jas istoto si go pomisliv ...bravo za niv ....verojatno mnogu mladi dobivaat  imunitet za se i seshto ...mozebi bidejki ne se vakciniraat ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Albatros on Пон Мар 16, 2020 4:43 pm

Mickoski se grizi samo za politicki poeni, ic ne mu e gajle za zdravjeto na narodot.

OD TVITER - Page 11 Img_2019

Albatros

Број на мислења : 531
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Zhane on Вто Мар 17, 2020 4:34 pm

Gi stavi Zlatev vo dilema.😂

OD TVITER - Page 11 Img_2033

Zhane

Број на мислења : 106
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 11 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот