Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OD TVITER

Страна 19 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Сре Јун 03, 2020 10:23 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2170
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 520
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Чет Јун 04, 2020 9:39 am

OD TVITER - Page 19 Img_2215
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by PRVOBOREC on Пет Јун 05, 2020 5:14 pm

Да им го дуваш на тие што гласале небањат. Твој Жмицко што ве тераше да не гласате ветувал да му ги исполнува желбите на Али.

OD TVITER - Page 19 Img_2513OD TVITER - Page 19 Img_2514

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1168
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Саб Јун 06, 2020 12:04 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2218
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Нед Јун 07, 2020 9:17 am

OD TVITER - Page 19 Img_2173OD TVITER - Page 19 Img_2174
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 520
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Пон Јун 08, 2020 5:04 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2220
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Пон Јун 08, 2020 9:48 pm

Tesko na Karadzoski so vakvi glupi kolegi pod uslov da ne lazhesh.

OD TVITER - Page 19 Img_2264

OD TVITER - Page 19 Img_2265
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by PRVOBOREC on Пон Јун 08, 2020 10:04 pm

И да не си небањат со лажен профил си заборавил. Само небањатите се најдоа навредени и повредени.

OD TVITER - Page 19 Img_2523

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1168
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Вто Јун 09, 2020 2:29 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2175
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 520
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Сре Јун 10, 2020 10:14 am

OD TVITER - Page 19 Img_2222
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Чет Јун 11, 2020 10:38 am

OD TVITER - Page 19 Img_2177
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Чет Јун 11, 2020 6:46 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2224
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Јун 12, 2020 12:48 pm

Некој да и објасни на лудата дпне оФца дека полициски час, прописи за заштитна опрема и слично не зависат од вонредната состојба. Се уведе само за да се овозможи носење уредби со законска сила на владата пред се за справување со економските последици од кризата во отсуство на функционален парламент.

OD TVITER - Page 19 Img_2378
luxor
luxor

Број на мислења : 5459
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Zhane on Пет Јун 12, 2020 5:46 pm

Zlobata?
OD TVITER - Page 19 Img_2057

Zhane

Број на мислења : 106
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Саб Јун 13, 2020 11:24 am

Totalen kolaps stana dpmne ne se sposobni ni da izlazat uspesno.

OD TVITER - Page 19 Img_2179
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Пон Јун 15, 2020 7:36 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2091
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 852
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Вто Јун 16, 2020 12:47 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2180
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Сре Јун 17, 2020 5:25 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2181
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Сре Јун 17, 2020 5:35 pm

I onoj Nefi da dojde na red.

OD TVITER - Page 19 Img_2227
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Чет Јун 18, 2020 5:32 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2182
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Пет Јун 19, 2020 4:28 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2228
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 657
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Саб Јун 20, 2020 11:34 am

OD TVITER - Page 19 Img_2181
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 520
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Пон Јун 22, 2020 5:34 pm

Pak lazat za glasovi.

OD TVITER - Page 19 Img_2186
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Вто Јун 23, 2020 6:00 pm

OD TVITER - Page 19 Img_2187
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Сре Јун 24, 2020 10:47 am

OD TVITER - Page 19 Img_2182
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 520
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 19 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот