Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gadovite od bojkotiram vo sliki

+3
трендафил
Dino
Teo
7 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Вто Сеп 18 2018, 11:51

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dns0np10


Последната промена е направена од Teo на Нед Сеп 23 2018, 20:21. Мислењето е променето 1 пати
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Вто Сеп 18 2018, 11:52

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dnw2cx10
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Вто Сеп 18 2018, 11:52

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dnwz6c10
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Вто Сеп 18 2018, 12:15

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dnxx6b10
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Dino Вто Сеп 18 2018, 13:18

I ismevanje so protivnickata opcija li spaga vo demokratija?

Dino

Број на мислења : 622
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Вто Сеп 18 2018, 16:25

Koga ismevash treba da bidesh spremen deka kje ti vratat so ista merka...Zatoa uzhivaj vo kreativnosta na ZA...

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dnydwz10
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил Вто Сеп 18 2018, 17:10

Треба ли наместо како лидер на политичка партија да игра како што му свири народот, да игра како што му свират амбасадори.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Luxor Вто Сеп 18 2018, 17:13

На твојот Жмицко му свири криминалната банда на дпмне на чело со пастирот твој Грујокио.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6356
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил Вто Сеп 18 2018, 18:19

Не знам за каков криминал зборуваш, затоа што колку што гледав и гледам тогаш се градеше, а сега без градење не се трошат помалку пари од буџетот. Дали сакаш да ми кажеш дека сега се краде повеќе. Или дека мора да ги враќате парите што меѓународната банда ги потроши за да ве доведе на власт.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Luxor Вто Сеп 18 2018, 18:29

Прашај во СЈО и судовите кои ги водат постапките за Грујошеску и фамилијата.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6356
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Luxor Сре Сеп 19 2018, 21:27

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dnee6y10
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6356
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by SHARENI Чет Сеп 20 2018, 10:50

Strasno, bojkotiram se mrdnati do nemajkade sakale da primenuvaat Brus Li strategija.

SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 803
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by OPOZICIONER Чет Сеп 20 2018, 12:33

Mito pocnaa dea nudat, po petsto evra ludacite.

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dnhv8j10
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 924
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Саб Сеп 22 2018, 20:24

Pronajdi go Trendafil na slikata...

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dnt2wa10
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Нед Сеп 23 2018, 20:21

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dny9za10
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Нед Сеп 23 2018, 20:22

Gadovite od bojkotiram vo sliki 12
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Нед Сеп 23 2018, 20:22

Gadovite od bojkotiram vo sliki A11
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Нед Сеп 23 2018, 20:23

Gadovite od bojkotiram vo sliki Dnysg610
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил Вто Сеп 25 2018, 10:17


_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 10:43

Си ја промашил темата, во оваа станува збор за гадовите од бојкотирам, како на пример Хер Флик кој местел луѓе на робија. Не знам како можете да бидете толку глупи и да бојкотирате а на тој бојкот да ве повикува психопатот кој го нарекуваше Блаже Конески "Џуџето од Небрегово". Јасно е дека сте лажни патриоти и не браните ни име, ни јазик, ниту идентитет руку одработувате за непријателите на Македонија.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6356
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Саб Сеп 29 2018, 18:08

Mnogu im nedostigaat seansite vo Halkidiki...

Gadovite od bojkotiram vo sliki Untitl15
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил Саб Сеп 29 2018, 18:38

luxor напиша:Си ја промашил темата, во оваа станува збор за гадовите од бојкотирам, како на пример Хер Флик кој местел луѓе на робија. Не знам како можете да бидете толку глупи и да бојкотирате а на тој бојкот да ве повикува психопатот кој го нарекуваше Блаже Конески "Џуџето од Небрегово". Јасно е дека сте лажни патриоти и не браните ни име, ни јазик, ниту идентитет руку одработувате за непријателите на Македонија.
Треба ли да отворам нова тема за гадовите ЗА Северна Македонија? Или за тие што сега се против бојкот, а не излегоа на двата досегашни (сите партии на Албанците и Косоварите во Македонија) или тие што бојкотираа еден референдум (СДСМ што сака да стане СДССМ)

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Саб Сеп 29 2018, 18:43

Slobodno otvori, i stavi gi site momenti shto mozhesh da gi dokazhesh so slika ili video od situacii kade shto se zakanuvaat, navreduvaat, ili na bilo koj nachin go poprechuvaat demokratskoto pravo na gragjanite da odluchuvaat po svoja volja i ubeduvanje...
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил Саб Сеп 29 2018, 18:53

Асистентката на претседателот на ДИК која е и советничка во Куманово има добиено порака со следната содржина „ќе осетиш молив во око. Лоши работи ќе се случуваат од петок до сабота. сокриј се во епрувета. Главата на мајка ти може да летне далеку“ Претседателот и асистентката се од опозиционата ВМРО. До сега нема соопштение од МВР за евентуално откривање на гадот кој ја испратил пораката.


Еве и една колумна за секој случај за да се види што прават гадовите од власта кои би требало да бидат неутрални во кампањата за референдумот.

http://expres.mk/prozvanata-marija-koja-ima-kapacitet-mu-odgovori-na-prof-markovikj/

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo Саб Сеп 29 2018, 19:28

Neshto dokaz za taa poraka za da mozheme javno da go osudime takvoto postapuvanje??? Neshto kako ova na primer...

Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki Empty Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот