Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кладилница

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by reiter on Чет Фед 26, 2015 5:47 pm

ќе видиме за вечер..ако е добитно делиме сите...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Чет Фед 26, 2015 6:23 pm

reiter напиша:ќе видиме за вечер..ако е добитно делиме сите...
ajde drzime sreka ako padne site ke se raduvame ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by reiter on Чет Фед 26, 2015 11:26 pm

osa напиша:
reiter напиша:ќе видиме за вечер..ако е добитно делиме сите...
ajde drzime sreka ako padne site ke se raduvame ...
КОМПИР..или 0!

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by Гостин on Саб Фед 28, 2015 9:36 am

Ајде бре, пишете некоја комбинација за денес и утре. Време е да вратам некоја пара од кладилниците. Кладилница - Page 2 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by reiter on Саб Фед 28, 2015 1:19 pm

ништо не ме фаќа..каде е тморо да видиме што има склопено за денес??

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Саб Фед 28, 2015 7:37 pm

reiter напиша:ништо не ме фаќа..каде е тморо да видиме што има склопено за денес??

За денес не играв ништо
утре
реал 1
севилја -атлетико х2
ливерполл 1х
соутхемтон 1
вердер х2
ракомет
турингер -крим 1

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Пет Апр 03, 2015 9:37 pm

Ево нешто за викендов
Ракомет
Вардар--------------Ѓер ---------1 многу тешка утакмица
фудбал
Асенал--------------Ливерпол---1х
Манчестер Јунајтед--------------1
Челзи------------------------------1
Валенсија-------------------------1х
Волфсбург-------------------------1

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by reiter on Пет Апр 03, 2015 9:53 pm

уште не сум разгледал за утре,ама сигурен сум дека има убав избор на утакмици и ден да земеме убави париWink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 12:45 am

reiter напиша:уште не сум разгледал за утре,ама сигурен сум дека има убав избор на утакмици  и ден да земеме убави париWink  
neli ke me ucheshe i jas da popolnam livche ,....se plashish da ne gi ispraznam kladilnicite ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Саб Апр 04, 2015 8:53 pm

tmoro напиша:Ево нешто за викендов
Ракомет
Вардар--------------Ѓер ---------1  многу тешка утакмица
фудбал
Асенал--------------Ливерпол---1х
Манчестер Јунајтед--------------1
Челзи------------------------------1
Валенсија-------------------------1х
Волфсбург-------------------------1

уште Валенсија остана

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by Гостин on Саб Апр 04, 2015 8:54 pm

Ostanatite izlegoa???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Саб Апр 04, 2015 8:55 pm

Teo напиша:Ostanatite izlegoa???

да сите

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by Гостин on Пон Апр 20, 2015 11:24 pm

Струмичанец ја банкротираше кладилницата: Погледнете го овој неверојатен тикет

Кладилница - Page 2 Mastersportska

Уплатил 500, а доби 475.931 денари. Струмичанец покажа како се игра спортска прогноза.

Обложувалницата СпортЛајф на својот Фејсбук профил го објави ова ливче, нарекувајќи го „Тикет на денот“.

Уплатата е извршена оваа сабота со 12 погодени натпревари

http://www.press24.mk/strumichanec-ja-bankrotirashe-kladilnicata-poglednete-go-ovoj-neverojaten-tiket

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Пон Јун 08, 2015 12:36 am


tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by reiter on Пон Јун 08, 2015 11:10 am

можни се вакви добивки..но некогаш и самите кладилници си прават само-реклама да привлечат "муштерии".

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Пон Јун 08, 2015 7:03 pm

lele sram da vi e i na tebe reiter i na tebe tmoro ....nikako da me nauchite da igram sportska ili da uplakam vo kladilnica !!!! se plashite deka ke ja dobijam premijata i nema da ve pochastam ?????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Јун 08, 2015 7:47 pm

Te pazat be Osa! ne sakaat da se "navlecesh" ! Smile
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by reiter on Пон Јун 08, 2015 8:08 pm

osa напиша:lele sram da vi e i na tebe reiter i na tebe tmoro ....nikako da me nauchite da igram sportska ili da uplakam vo kladilnica !!!! se plashite deka ke ja dobijam premijata i nema da ve pochastam ?????
подобро купи си чоколадо или овошје...поздраво е Smile ...нема што да се учи..пишуваш победува или губи или нерешено...се разбира за тимот кој ти е фаворит.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Пон Јун 08, 2015 8:31 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Te pazat be Osa! ne sakaat da se "navlecesh" ! Smile
e mnogu vi blagodaram

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Нед Aвг 16, 2015 9:35 am

Ево нешто за денес

Кристал Палас---Арсенал ---------2
Манчестер сити--Челзи------------Х
Елфсборг----------Дјургарден-----х
АИК----------------Калмар----------1
Лјунгчиле---------Фреј--------------1
Волфсбург--------Ајнтрахт Ф-------1

Одличен коеф,,,ама да се вклопат коцките

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Нед Aвг 16, 2015 5:46 pm

tmoro напиша:Ево нешто за денес

Кристал Палас---Арсенал ---------2
Манчестер сити--Челзи------------Х
Елфсборг----------Дјургарден-----х
АИК----------------Калмар----------1
Лјунгчиле---------Фреј--------------1
Волфсбург--------Ајнтрахт Ф-------1

Одличен  коеф,,,ама да се вклопат коцките

koga ke gi imash rezultatite ??/mnogu me interesira dali i kolku si pogodil ...ti drzam sreka .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Нед Aвг 16, 2015 7:58 pm

osa напиша:
tmoro напиша:Ево нешто за денес

Кристал Палас---Арсенал ---------2
Манчестер сити--Челзи------------Х
Елфсборг----------Дјургарден-----х
АИК----------------Калмар----------1
Лјунгчиле---------Фреј--------------1
Волфсбург--------Ајнтрахт Ф-------1

Одличен  коеф,,,ама да се вклопат коцките

koga ke gi imash rezultatite ??/mnogu me interesira dali i kolku si pogodil ...ti drzam sreka .....

Арсенал фатена,Аик и Волфсбург...значи половина

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Нед Aвг 16, 2015 7:59 pm

tmoro напиша:
osa напиша:
tmoro напиша:Ево нешто за денес

Кристал Палас---Арсенал ---------2
Манчестер сити--Челзи------------Х
Елфсборг----------Дјургарден-----х
АИК----------------Калмар----------1
Лјунгчиле---------Фреј--------------1
Волфсбург--------Ајнтрахт Ф-------1

Одличен  коеф,,,ама да се вклопат коцките

koga ke gi imash rezultatite ??/mnogu me interesira dali i kolku si pogodil ...ti drzam sreka .....

Арсенал фатена,Аик и Волфсбург...значи половина


znachi pola si fatil pola ne ??/i ke zemesh neshto ili kompir shto bi rekol reiterot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by osa on Пон Aвг 17, 2015 10:01 pm

tmoro znachi pola si fatil i za toa ne se dobivaat pari ??? jas pak chekam da mi kazesh shto ke chastish ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by tmoro on Нед Сеп 27, 2015 11:45 pm

da ne se falam gi igrav
Mancester junajted 1
vardar rakomet 1
paris sg rakomet 1
kielce --------------1

zedov 360 evra airlija neka e za pocetok

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кладилница - Page 2 Empty Re: Кладилница

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот