Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GLUPI KRIMINALCI

Go down

GLUPI KRIMINALCI Empty GLUPI KRIMINALCI

Пишување by EVITA on Пет Окт 19, 2018 11:15 am

Sto mozes da ocekuvas od nasite luge osven nekakavi budalstini. Ograbile postari pa se slikale so plenot na fejsbuk.

Словачката полиција бара тројца Македонци кои ограбиле поштари, разбојниците со пленот се сликале на Фејсбук
Полицијата на Република Словачка на својот Фејсбук профил објави дека е во потрага по двајца од тројцата државјани на Македонија кои пред неколку дена во селото Водеради, Словачка, ограбиле поштари. Станува збор за Славчо (28), Кристијан (24) и Горан (42).

GLUPI KRIMINALCI Mkd-395016

https://www.mkd.mk/makedonija/slovachkata-policija-bara-trojca-makedonci-koi-ograbile-poshtari-razbojnicite-so-plenot

EVITA

Број на мислења : 257
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот