Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEMA ZA SE

+14
Zhane
cvetka
TRAJCHE
Luxor
Dino
misterija
OPOZICIONER
SHARENI
delta
Nebula
Bosonoga
osa
Flora
Albatros
18 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by zozoti Чет Мај 21 2020, 12:57

Marjan Stamenkovski portal Dokaz, totalen idiot.
TEMA ZA SE - Page 4 Img_2033TEMA ZA SE - Page 4 Eyicrp10

zozoti

Број на мислења : 316
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by TRAJCHE Саб Мај 23 2020, 17:34

E OVA SE VIKA GREV
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 631
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by Albatros Пон Јун 01 2020, 17:41

Ke se brani vo vtorostepena postapka so ludilo, ili barem ke se obide zatvorot da go zameni so psihijatriska ustanova.

TEMA ZA SE - Page 4 Img_2066

Albatros

Број на мислења : 751
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by TRAJCHE Сре Јун 10 2020, 12:06

Culev nasilnicki ja zloupotrebuva funkcijata tehnicki minister.

TEMA ZA SE - Page 4 Img_2176
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 631
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by Nebula Пон Јун 15 2020, 11:43

Ne mi se veruva deka ovoj blesaviov ja fotosopiral slikata kako tolku mnogu e vazen pa nasamo se sretnal so papata.


TEMA ZA SE - Page 4 Eaisxe10

Nebula

Број на мислења : 907
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by PRVOBOREC Вто Јун 30 2020, 15:21

Од небеањати силеџии правда не очекувајте.

TEMA ZA SE - Page 4 Img_2559

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2034
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by Bosonoga Пет Jул 17 2020, 14:05

Na zdravje crepu.
TEMA ZA SE - Page 4 Img_2099
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 944
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by zozoti Пет Jул 17 2020, 14:16

Mojsoska, Apasiev, pola partija im e so krivicni, vo ocekuvanje i drugata polovina da usere nesto.

zozoti

Број на мислења : 316
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by Flora Пет Jул 31 2020, 12:37

Pocit kon semejstvoto i pocinatiot. Nivnata humanost ke spasi zivoti.

TEMA ZA SE - Page 4 Img_2064

Flora

Број на мислења : 406
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by Dino Сре Aвг 12 2020, 19:08

Sega so godini ke cekaat sitnite stedaci drzavata da im vrati nekoj denar ama golemite sigurno veke navreme gi povlekle parite.

TEMA ZA SE - Page 4 Img_2082

Dino

Број на мислења : 621
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by SHARENI Нед Сеп 06 2020, 12:36

Srpskiot pretsedatel Vucic.

TEMA ZA SE - Page 4 Vucic-10

Gospodinot Zoran Zaev.

TEMA ZA SE - Page 4 Zaev-t10
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 783
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by Nebula Нед Сеп 06 2020, 19:05

Kolku nisko moze da padne eden lekar specijalist lazejki po partiska naredba.

TEMA ZA SE - Page 4 Ehea0f10TEMA ZA SE - Page 4 Ehea0f11

Nebula

Број на мислења : 907
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by Nebula Саб Сеп 19 2020, 19:47

Konecno.

TEMA ZA SE - Page 4 Img_2102

Nebula

Број на мислења : 907
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by alienmk Чет Окт 29 2020, 09:58

Na kraj ke ispadne deka sme vonzemjani.

TEMA ZA SE - Page 4 Img_2033

alienmk

Број на мислења : 308
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by defo Пон Јан 10 2022, 13:57

TEMA ZA SE - Page 4 Fivtsw11

Господ здравје толку ке кажам.

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by defo Сре Мар 23 2022, 13:55

TEMA ZA SE - Page 4 Novina10
Македонија се „помладува“!!!

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by defo Чет Мар 24 2022, 19:37

TEMA ZA SE - Page 4 Fooksn10
Уште една битка во леви ќошак, една ороспија ќе се откачи од еден „спонзор“, и ќе се закачи за друг. Тешко детето со оваа будала(овие будали).

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by defo Вто Мар 29 2022, 10:33

TEMA ZA SE - Page 4 Slika_43
Македонски стручњаци на интернету. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

TEMA ZA SE - Page 4 Empty Re: TEMA ZA SE

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот