Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КИСЕЛИНИ ВО ЖЕЛУДНИКОТ

Go down

КИСЕЛИНИ ВО ЖЕЛУДНИКОТ  Empty КИСЕЛИНИ ВО ЖЕЛУДНИКОТ

Пишување by osa on Нед Ное 04, 2018 10:08 am

http://falanga.com.au/kiselini-vo-zeludnikot---zoshto-se-javuvaat-i-kako-protiv-niv


НЕ УСПЕАВ ДА ГО СИМНАМ И ПОСТИРАМ ,НО БАРЕМ ВАКА КЕ ГО ИМА НА МЕЛНИЦА ...ИНТЕРЕСНО Е ,ПРОЧИТАЈТЕ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КИСЕЛИНИ ВО ЖЕЛУДНИКОТ  Empty Re: КИСЕЛИНИ ВО ЖЕЛУДНИКОТ

Пишување by osa on Нед Ное 04, 2018 10:09 am

http://falanga.com.au/ova-se-blagotvornite-dejstva-na-soda-bikarbonata

ЕВЕ УШТЕ НЕШТО ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот