Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Чет Фед 14, 2019 12:09 am


Трпана@natalijaaat1h
Дечки #СОСКАРПАЛАК доколку некој познава од фамилиите на настраданите нека има хаштаг, ќе најдат полесно. Споделувајте вакви добри луѓе. https://t.co/8BIiIs81wL
48RETWEETS30FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Чет Фед 14, 2019 12:11 am

sekoja ches na ovie koi se setile deka i na semejstvata na nastradanite im treba pomosh vo hrana i smestuvanje ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Чет Фед 14, 2019 12:16 am

se nadevam i vladata ke pomogne so besplaten prestoj vo smestuvachki kapaciteti vo gradot Skopje na najbliskite na povredenite koi se borat za zivot vo bolnicite 8 -Septemvri i Gradska bolnica

skrsheni se od bolka i chekaat po studenite hodnici vo bolnicite za da bidat blisku do svoite povredeni ,pa zatoa mora da im pomogneme site zaedno shto poskoro da zavrshi nivnata golgota

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Чет Фед 14, 2019 12:18 am

Ljubinka Brasnarska@brashnarska2h
Како можам да им помогнам на семејствата погодени од сообраќајката?
Дали некому му треба да му однесам храна, облека или да преспие во Скопје? Можам да дадам крв доколку има недостиг од АБ+. Контактирајте ме доколку дознаете нешто.
36RETWEETS35FAVORITES

bravo tviterdzii ,navistina mnogu human gest za pomosh

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Чет Фед 14, 2019 12:28 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Чет Фед 14, 2019 12:33 am


Трпана@natalijaaat40m
#СОСКАРПАЛАК https://t.co/Da2yyq00iy
9RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Чет Фед 14, 2019 12:36 am


Gandalf the Red@_redgandalf_2h
Читајте ги твитовите на вмраните и ќе ви биде јасно зошто никогаш повеќе ВМРО. Ги заболе нив и за Македонци и за Албанци. СЕКТА!!
10RETWEETS41FAVORITES


vo ovie momenti na taga i bolka ,kako mozat da se beschustvitelni....sramota

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Чет Фед 14, 2019 11:01 pm

se nadevam ovie poraki doprea do onie na koi bea nameneti

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by SHARENI on Пет Фед 15, 2019 12:04 am

i jas se nadevam deka ke im se pomogne na site
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 658
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by SHARENI on Саб Фед 16, 2019 4:47 am

i pokraj site podelbi ,narodot se sploti so tragedijata
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 658
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ Empty Re: ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ НА БЛИСКИТЕ НА ПОВРЕДЕНИТЕ КОИ СЕ ВО БОЛНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот