Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

2 posters

Go down

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ  Empty ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Пишување by osa Саб Апр 06 2019, 13:52

Во моментот имам мајстор тапацер...се надевам ке си ја заврши работата како што треба ....еве убав занает ...или хоби ...ваше искуство ... пишете да споделиме


Последната промена е направена од osa на Вто Апр 09 2019, 20:29. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ  Empty ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Пишување by osa Саб Апр 06 2019, 18:27

lele da ne ti vleze majstor vo kuka ....ama barem zavrshi..


Последната промена е направена од osa на Вто Апр 09 2019, 20:28. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ  Empty ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Пишување by Albatros Нед Апр 07 2019, 09:22

Tapetar = majstor sto stava tapeti

Tapacer = majstor sto tapacira mebel

Albatros

Број на мислења : 767
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ  Empty Re: ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот