Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pres konferencija na premierot Zaev

3 posters

Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Bosonoga Сре Jул 17 2019, 12:45

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 966
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Bosonoga Пет Jул 19 2019, 17:21

Denesniot pres na premierot otkako Zmicko pobega od liderska sredba.

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 966
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by PRVOBOREC Пет Jул 19 2019, 17:34

Треба да бидеш лидер за да присуствуваш на лидерска средба а не ВД пастир на небањатите.

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2377
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Bosonoga Сре Jул 24 2019, 14:15

Denesniot pres na premierot Zoran Zaev.Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 966
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Bosonoga Пон Aвг 05 2019, 14:18

Obrakanje na premierot za JO.

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 966
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by osa Пон Aвг 05 2019, 20:12

obrakanje na viber ...sekoja chest i zasluzeniot odmor go koristi za da pomogne na graganite i drzavata...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by osa Сре Ное 13 2019, 01:32

Заев: Вложуваме во граѓаните, ги покачуваме минималната плата, пензиите, платите и социјалната грижа

Вложуваме во луѓето! Фокусот на општеството повторно е ставен кон граѓаните, напиша вечерва премиерот Зоран Заев на Фејсбук.
„Политиките на Владата и во наредниот период ќе се осврнат на нашиот најсилен капитал - човечкиот.
Ги покачуваме минималната плата, пензиите, платите и социјалната грижа, целиме кон остварување на услови за подобар живот за сите граѓани, овде во Северна Македонија“, напиша Заев.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот