Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Борба против лажните вести

+2
Dino
PRVOBOREC
6 posters

Go down

Борба против лажните вести Empty Борба против лажните вести

Пишување by PRVOBOREC Чет Сеп 26 2019, 15:37

Конечно ЈО реагира на конструкциите и лагите на небањатите портали.

Борба против лажните вести Img_2046

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2117
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by PRVOBOREC Чет Сеп 26 2019, 15:38

Борба против лажните вести Screen11

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2117
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by PRVOBOREC Чет Сеп 26 2019, 15:39

Доста беше избесување доверливи документи и нивно злоупотребување со лаги дека во нив има докази за нешта кои не се случиле и луѓе кои немаат никаква врска со тоа.

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2117
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by Dino Чет Сеп 26 2019, 20:46

I tie pred ovie taka se borea so lazni vesti, isti se site od prv do posleden.

Dino

Број на мислења : 622
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by OPOZICIONER Пет Сеп 27 2019, 09:37

Ama rabotata e sto toa ne bea lazni vesti. Kezarovski nisto lazno ne objavi. Imeto sto go bese spomnal duri posle dve i pol godini bese proglasen za zastiten svedok a nego go osudija na cetiri godini.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 924
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by трендафил Пон Мај 04 2020, 13:25

Што стана со лажната вест дека Заев сака да го смени името на државата или лажната вест дека ќе „признае“ дека немало Македонци пред 1944 година или дека нема албанскиот јазик да се користи на целата територија на државата. Туку ќе се заебаваме со вести како таа дека новинар на Инфомакс оддал службена тајна иако на документот тоа не е запишано и за истото тоа новинарот е осуден на условна затворска казна, а Радмила Шеќеринска за оддавање на воена тајна, територија на која делува една единица на македонската армија никому ништо. Нема ништо ниту со истрагата за опремата во македонската навигација. Нема ништо ниту од кривичната пријава за Нина Цаца Билјановска, директорката на кожната клиника што пренесе корона на најмалку 5 лица. Затоа има кривична за Максим Димитриевски затоа што се замерил со амнестираниот криминалец што ѓаволот го црпнал од подземјето на Муртино за да се обиде да ја уништи Македонија.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9828
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by Luxor Пон Мај 04 2020, 13:50

А за овие не те интересира до каде се постапките? Или криминалот на твоите дпне оФци треба да се сокрие.

Борба против лажните вести Img_2339

Борба против лажните вести Img_2340

Борба против лажните вести Img_2341
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6358
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by трендафил Вто Мај 05 2020, 22:05

Дали те разбрав добро дека сакаш да го пофалиш министерот за внатрешни работи Наќе Чулев дека бескомпромисно се бори против сите криминалци вклучувајќи ги и членовите на ВМРО. Ти честитам на објективноста што е ретка на форумов.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9828
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by Teo Вто Мај 05 2020, 22:40

Zarem navistina megju chlenovite na dpsmne predavnichka ima kriminalci? Da i dodademe vo imeto i kriminalna odlichno bi vi stoelo.
Teo
Teo

Број на мислења : 5063
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by трендафил Пон Мај 18 2020, 17:13

Мислиш ли дека има партија во светот во која никогаш немало ниту еден криминалец. Разликата е само во тоа дали државните институции и кога се водени од нивни сопартијци ги гонат или им прогледуваат низ прсти.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9828
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Борба против лажните вести Empty Re: Борба против лажните вести

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот