Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Демолиран МНТ

4 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Демолиран МНТ - Page 2 Empty Re: Демолиран МНТ

Пишување by трендафил Пет Ное 29, 2019 9:27 pm

Не знам кој молел за амнестија. Единствен амнестиран политичар во моментов е Зоран Заев. Ако беше Уставниот суд под контрола на ВМРО немаше уставното име да ни биде со безобразната и непотребна северна додавка.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?

трендафил

Број на мислења : 9107
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Демолиран МНТ - Page 2 Empty Re: Демолиран МНТ

Пишување by Teo Пет Ное 29, 2019 9:43 pm

Molea predavnicite od tvojata dpsmne, Tarchulovski, Betmen, i ostala bagra. Sekoja chest za Durlovski.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот