Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Свесно кршење на законот или превид

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by TRAJCHE on Сре Фед 05, 2020 3:51 pm

Kogo Culev saka da vdomi vo policija.

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Img_2057Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Img_2058
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by PRVOBOREC on Чет Фед 06, 2020 8:15 pm

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Img_2212

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by luxor on Чет Фед 06, 2020 8:26 pm

Како ќе препознаеш дека дпне-оФците од Денешен лажат. Петровска е дополнителен заменик министер и како таква невозможно е БЈБ да биде под нејзина контрола.

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Img_2173
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by TRAJCHE on Пет Фед 07, 2020 10:10 am

Mnogu ubavo kazano.

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Eqkfgy10
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by PRVOBOREC on Пет Фед 07, 2020 4:53 pm

Пропадна уште една лага на небањатите куртон медиуми.

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Img_2215

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by PRVOBOREC on Нед Фед 09, 2020 3:23 pm

Чекаме Ганка, Тања, Жмицко и баграта околу него да ја обвинат Грција за антисемитизам и да ги пингаат израелската влада и премиер.

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Img_2221

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by PRVOBOREC on Нед Фед 09, 2020 5:21 pm

Ха ха ха, нема јачање кон грците, антисемитизам, мекедонија, македонци. Плаче како малите деца во градинка, не бев јас учителке Мила е крива.

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Img_2222

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by Zhane on Нед Фед 09, 2020 7:08 pm

Zenski Pinokio.

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Zombod10

Zhane

Број на мислења : 127
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by OPOZICIONER on Пон Фед 10, 2020 9:15 am

Nema veke mvro vmro pred izbori.

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Img_2068
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Свесно кршење на законот или превид - Page 4 Empty Re: Свесно кршење на законот или превид

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот