Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СТРУМИЧАНКА НЕ СУМ АМА

Go down

СТРУМИЧАНКА НЕ СУМ АМА Empty СТРУМИЧАНКА НЕ СУМ АМА

Пишување by osa Нед Јан 19, 2020 8:57 pm

НЕ СУМ СТРУМИЧАНКА НО ВРЕДИ ДА СЕ ПОГЛЕДНЕ ОВАА МОБИЛАРА ...МАЛКУ ЗАДОЦНЕТО АМА НЕ СЕ ЗНАЕ МОЖЕ УШТЕ  ВАЖИ ПОПУСТОТ -И ТОА ГОЛЕМ [size=52]ГОЛЕМИ НОВОГОДИШНИ ПОПУСТИ НА НАЈНОВИТЕ МОДЕЛИ НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ ВО МТМ MOBILE SERVICE![/size]

декември 24, 2019
132 Прегледи
1 Мин.декември 24, 2019
1 Мин.


    Сподели!


СТРУМИЧАНКА НЕ СУМ АМА 79702262_2947508618613486_2424496883834552320_o
ГОЛЕМИ НОВОГОДИШНИ ПОПУСТИ!
СЕРВИСОТ ЗА ПОПРАВКА И ПРОДАЖБА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ- МТМ MOBILE SERVICE, СО ГОЛЕМ НОВОГОДИШЕН ПОПУСТ НА НАЈНОВИТЕ МОДЕЛИ НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ. ПОПУСТИ НА НАЈНОВИТЕ МАСКИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, ЗВУЧНИЦИ, СЛУШАЛКИ И СЛ. МТМ MOBILE SERVICE СЕ НАОЃА ВЕДНАШ НАСПРОТИ „ВКУС“ИЛИ ПОТОЧНО НА УЛИЦАТА „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ БР.53
СТРУМИЧАНКА НЕ СУМ АМА 81104007_2947510855279929_8467593114293370880_o


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот