Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
EVITA
Teo
Luxor
misterija
SHARENI
defo
delta
osa
12 posters

Страна 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Саб Дек 05 2020, 19:44

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Jelen-0-5l-1000298-largeВ И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Kikiriki1В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 31101446
И песниче....

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пон Дек 07 2020, 22:49Да го испочитуваме чоекот, лесна ти земја царе, колку сум пиел на твои песни, глува е земја.....
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcTLj-uw9p9CV8WWyLznDP4966N0BkqaEzOlrA&usqp=CAU

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Дек 09 2020, 22:22

ajde malku da se druzime po podolgo vreme ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Дек 09 2020, 22:41

ubavo minato na koe i bez da sakame se navrakame ...sostaven del na sekoja lichnost ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Дек 10 2020, 22:07


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Дек 13 2020, 23:04

dobro vecher ...samo da ve pozdravam na kratko ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Вто Дек 15 2020, 22:57Ми се уврти песничево во глава...а да и шо ќе пиеме

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Whisky-flavour-johnnie-walker-red-label

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Дек 28 2020, 13:09dobar den

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Јан 03 2021, 18:15

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 FCC11A64-1CA5-4293-9D54-93979B7A8AC7-e1547894159269


В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 DSCN1446s-674030В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 2600198720bovin20zoltaВ И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 004933


Среќна нова и се најдобро......

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Јан 06 2021, 22:57

chesti badnik i bozik ....pozdrav do site melnichari ...posebno do tebe ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пон Јан 11 2021, 10:34

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 %D0%BA%D0%B0%D1%84%D0%B5-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC

Првиот работен ден од годинава, за арно за убаво....

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Јан 11 2021, 15:40

ubav den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Јан 16 2021, 00:22

dobro vecher

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Вто Јан 19 2021, 20:33

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 FCC11A64-1CA5-4293-9D54-93979B7A8AC7-e1547894159269

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 0aMqZuwlupAeo6C1Ag6skpj-40bcRGwezIxIMKyRfw5yXOQJ-e8SXCJmJ0VQd7pyNJ6CHGLAqUYx0tvr6QgTCPjkZGFdTopskGaRP0X2-gy0hf_kItf5JFQ0eaJsFA
Ко шо си носи денов пача, и црвено винце...за многу години, Бог се јави.....

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Јан 19 2021, 22:20

defo напиша:В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 FCC11A64-1CA5-4293-9D54-93979B7A8AC7-e1547894159269

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 0aMqZuwlupAeo6C1Ag6skpj-40bcRGwezIxIMKyRfw5yXOQJ-e8SXCJmJ0VQd7pyNJ6CHGLAqUYx0tvr6QgTCPjkZGFdTopskGaRP0X2-gy0hf_kItf5JFQ0eaJsFA
Ко шо си носи денов пача, и црвено винце...за многу години, Бог се јави.....

navistina se javi bog defo ...chestit praznik ...ubava pachata ...ubavo izgleda ...nazdravje da ti e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Фед 09 2021, 20:36

dobro vecher gosti vo meanata ...verojatno tuka si i ti ...nazdravje na site ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Фед 16 2021, 19:13

dobro vecher ...da nazdravime za minatoto koga ja nema segashnosta ...interesna pesnichka slushnav denes ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Фед 16 2021, 19:15

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 1-1

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Фед 16 2021, 19:18

za sekoj po neshto ...odberete si ....eve ushte edna pesnichka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Фед 17 2021, 15:38

dobar den ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Фед 18 2021, 07:57

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 IMG_7216-blog-sutlijas

Ај добро утро,
да и најважното...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 %D0%BA%D0%B0%D1%84%D0%B5-770x470-1

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Фед 21 2021, 00:20dobra nok melnichari

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Вто Мар 09 2021, 17:47
Среќен 8 март, дами извинете за каснењево.

_________________
Да си против „војните“ на УСА и НАТО е разум.
Да си за Путин,  е умствена состојба. Болест, и треба под итна посета на психијатар.
Да си за Апасиев и Левица е дијагноза!!!
defo
defo

Број на мислења : 3011
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Мар 14 2021, 14:56


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16163
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Teo Нед Мар 14 2021, 19:22

Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

osa and defo like this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот