Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
EVITA
Teo
Luxor
misterija
SHARENI
defo
delta
osa
12 posters

Страна 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пон Јан 31 2022, 13:36

Го знаеш она, некој пие од љубав, некој од желба, некој од шо е среќен, некој од шо е несреќен.......а само јас пијам од сабајле.

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3108
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пет Мар 04 2022, 11:41В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Image_1395837009_1

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 2Q==

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Bieno

Песничка, ракивче и мезе......
defo
defo

Број на мислења : 3108
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Luxor Нед Мар 06 2022, 13:06

Денов плаче за во меана.

Luxor
Luxor

Број на мислења : 6358
Join date : 2016-10-02

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Мар 06 2022, 15:00

prosteno neka ti e i od boga i od mene ..prosti mi i ti ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Мар 18 2022, 17:43

dobar den ...seznae vednash posle rabota koga pochnuva vikend odmorot se odi vo meana ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 31 2022, 19:10

denes e 31 mart 2022 g ...mnogu vreme pomina ...ete toa e ljubov ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Апр 02 2022, 21:26

denes e 2 april 2022 g den sabota ..da ve pozdravam i da se napieme po edna zolta ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Апр 02 2022, 21:29


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Вто Апр 05 2022, 17:13


В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 BBL10148
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 YFrdW0cr6bAPETISANS
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 281419-ohrigjani-fateni-so-dzhoint-vo-raka

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3108
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пет Апр 08 2022, 13:14


В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 JOHNNIE-WALKER-Blue-Label-22
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 %D0%88%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%86%D0%B5%D0%BB-%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%BC
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 0004143_kozuvcanka-mineral-water-15l_550

Убав викенд!!!

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3108
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Саб Апр 23 2022, 23:59В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Jagnesko-fin

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Lead_L_35058_mimoza-tojassalata_n

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 ZMA13284

За многу години празников!!!

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3108
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by OPOZICIONER Нед Апр 24 2022, 07:53

Hristos Voskresna. Cestit praznik na site sto go slavat.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 924
Join date : 2016-11-25

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Bosonoga Нед Апр 24 2022, 16:57

Navistina voskresna.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 956
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Апр 25 2022, 00:18

Hristos Voskrese -Navistina Voskrese

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Сре Мај 04 2022, 12:24В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Downlo11Да се напиеме и за двајцата. СЛАВА И ТЕБЕ ГОЦЕ И ТЕБЕ ДРУЖЕ ТИТО.

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3108
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Мај 06 2022, 19:34

zivotot pominuva ..nazad nema ...pozdravche so prekrasna pesna...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Мај 06 2022, 19:36

NEKA TI E CHESTIT IMENDENOT GEORGI ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Мај 06 2022, 19:38

SUPER HIT ...SLUSHNI GO DUSHOOO ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Сре Јун 22 2022, 11:15


За инат на сите ДПМНЕ-овци и Левичари....


А ова специјално за куртоните Алијан и остали еби ветри.....
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Zma13310Педер пие узо, лудак Водка, а само маж Мастика.....


Бог да ја прости Русија, слава на Украина.......


_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3108
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Јун 25 2022, 22:24

dobro vecher ...denes e 25 juni 2022 g ...vremeto si pominuva neverojatno brzo ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јун 26 2022, 23:16


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Јун 26 2022, 23:40


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Јун 29 2022, 21:17

denes e 29 juni 2022 g ...ubava vecher

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Jул 07 2022, 22:34

samo da ve pozdravam i da vi posakam ubava vecher ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16197
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Jул 14 2022, 09:11

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Thumbs10

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3108
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 16 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот