Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zavera

3 posters

Go down

Zavera Empty Zavera

Пишување by Zhane Пон Фед 10 2020, 12:43


Zhane

Број на мислења : 177
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Zavera Empty Re: Zavera

Пишување by defo Пон Фед 10 2020, 22:06

Хм, не ми стои ко вистинска приказна, зошто Борјан и Ленче Менче Точи паѓаат, толку ниско.....па ова сем Сашо Политоко, мислев друг неможе да го напише. Со ваков стил поготово......

_________________
Да ја подржуваш Русија е исто како да ја подржуваш Бугарија во спорот со нас.
defo
defo

Број на мислења : 3423
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Zavera Empty Re: Zavera

Пишување by PRVOBOREC Вто Фед 11 2020, 10:02

Не ќе да е така. И да нема забуни тоа СДС се однесува на партијата на Јанша во Словенија.

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/od-kod-milijoni-za-medije-sds-in-operacijo-makedonija-757756?fbclid=IwAR0hmfyHJ-rzcKlZft7WYmyLPiERw5S8mqGiKamU3Hde0yTj5_NhL1EOHxI

Zavera Img_2225
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2438
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Zavera Empty Re: Zavera

Пишување by Zhane Сре Фед 12 2020, 11:43


Zhane

Број на мислења : 177
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Zavera Empty Re: Zavera

Пишување by Zhane Пет Фед 14 2020, 12:59


Zhane

Број на мислења : 177
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Zavera Empty Re: Zavera

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот