Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona

+15
defo
Teo
Luxor
PRVOBOREC
трендафил
Dino
Bosonoga
zozoti
alienmk
OPOZICIONER
cvetka
Zhane
Nebula
Albatros
Flora
19 posters

Страна 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Пет Мар 13 2020, 22:26


Korona - Page 2 A9koA52U_bigger
[size=15]Yoko

@jordantscho[/size]
[size=23]А ова е црепот на неделата. Ја немам видено нешто поглупо одамна, а имајте предвид дека пред неколку саати пак го видов хаштагот „Левица во парламент“
ova e vitanov razbirash [/size]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Пет Мар 13 2020, 22:28


Korona - Page 2 A9koA52U_bigger
[size=15]Yoko

@jordantscho[/size]
[size=23]А ова е црепот на неделата. Ја немам видено нешто поглупо одамна, а имајте предвид дека пред неколку саати пак го видов хаштагот „Левица во парламент“
ova e vitanov razbirash [/size]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 09:25

丂卄丨几 :red_circle: 乃丨@firstkamikaze1h
Како се стерелизира Кина.
Ние никогаш вака. https://t.co/BhjH18a4DJ

1RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Flora Саб Мар 14 2020, 12:38

Vnimatelno procitajte.

Korona - Page 2 Etemax10

Flora

Број на мислења : 409
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 16:11

Korona - Page 2 ETEpzfNXYAI9-Wg?format=jpg&name=360x360
Korona - Page 2 ETEpy8jXkAAgQpj?format=jpg&name=360x360

za vakvi nema lek

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 16:29

druže@rmfcmk50m
Пушти инспекција и нека ги идентификуе свите што са на кафе. У случај да фата вирус, они да бида последни на листа за лечење.
Па нека си го пија кафенцето на раат.

9RETWEETS36FAVORITES
UBAV PREDLOG DA GO PROSLEDIME DO VLADATA I INSTITUCIITE 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Zhane Саб Мар 14 2020, 17:40

Sledete gi preporakite, opasno e da se izlozuvate na rizik. Ne gi terajte lekarite da moraat da vrsat trijaza.

Korona - Page 2 Img_2032

Zhane

Број на мислења : 166
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Flora Саб Мар 14 2020, 21:07


Flora

Број на мислења : 409
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Nebula Саб Мар 14 2020, 21:16

Presot na ministerot Filipce.


Nebula

Број на мислења : 937
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Нед Мар 15 2020, 04:58

Duchess:flag_black:‍@arthurgordonpy32h
Добро ви тргна со затварањево, де затворете ги и Мијалков, Орце, Гоца...
0RETWEETS2FAVORITES


malku da se nasmeeme 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Albatros Нед Мар 15 2020, 11:54

Eve ova ne mozam da im prostam sto pomiluvaa vakvi psihopati. Inaku vo Makedonija imame nad 200 respiratori a stigaat uste najmalku 50.


Korona - Page 2 Img_2018Korona - Page 2 Eti-ua10

Albatros

Број на мислења : 794
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Zhane Нед Мар 15 2020, 12:00

Srbija 1000 respiratori na 10 milioni gragani = na 1 respirator na 10 iljadi gragani.

Makedonija 200 respiratori na 2 milioni gragani = na 1 aspirator na 10 iljadi gragani.

Kaj e razlikata?

Zhane

Број на мислења : 166
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Albatros Нед Мар 15 2020, 12:03

Vo toa sto pomiluvaniot psihopat i teroristicki placko i mocko laze da predizvika panika.

Albatros

Број на мислења : 794
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Нед Мар 15 2020, 14:18

Albatros напиша:Vo toa sto pomiluvaniot psihopat i teroristicki placko i mocko laze da predizvika panika.
dobro si go "obrabotil" pomiluvaniot mochko ,bravo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Нед Мар 15 2020, 16:12

lele mora da spodelam so vas ...shtotuku slushnav izjava na Nikolovski od DPMNE ...glaven doktor koj go promoviraat bil FIZIOTERAPEUTOT dr - IGOR NIKOLOV ....SHTO IMA VRSKA KORONA VIRUSOT SO fizioterapeut >..OVAA BUDALA JA NAJDOVTE DA JA VRBUVATE ...SRAMOTA .....lele nemozam kepovratam ...ovie od dpmne mislat deka sme do tolku GLUPI ....problemi so pluka ,da gi tretira nekoj fizioterapeuet ....SRAMOTA ZA DPMNE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Nebula Нед Мар 15 2020, 19:14

Odgovorija od drugata strana.

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ да престане да крева партиска хистерија, сите предлози да ги доставува преку Наќе Чулев
15 март , 2020
ВМРО-ДПМНЕ треба веднаш да престане да лови партиски поени кревајќи хистерија во време кога сите институции и сите граѓани се фокусирани на справување со коронавирусот, порачуваат од СДСМ.

Владата заседава постојано и активно реагира, исто така и највисокото координативно тело кое го предводи премиерот.

За потсетување, и во Владата и во координативното тело, свој претставник има и ВМРО-ДПМНЕ, и тоа не било кој туку министерот за внатрешни работи Наќе Чулев.

Сѐ што има ВМРО-ДПМНЕ да предложи како мерки имаат можност секој ден да го направат преку нивниот министер и сите совети да ги дадат до институциите преку нивниот претставник.

Владата предводена од СДСМ, јавноста, имаат целосен фокус на здравјето, а не на нивните партиски хистерични напади.

Апелираме од белиот дворец да престанат со бркање ситни политички поени,затоа што освен што е неодговорно, во овој случај е и целосно на нивна штета, посочуваат од СДСМ.

Nebula

Број на мислења : 937
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Нед Мар 15 2020, 20:03

bravo za SDSM ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by cvetka Пон Мар 16 2020, 11:00

SENZACIONALNO otkritie, SDSM so ZOLTI KOMBINJA vo sorabotka so MASONITE, CIA, UDBA, UEFA, FIBA, FIFA i RAMNOZEMJASITE go spiunirale VMRO DPMNE i gi otkrile tie vrvnite eksperti, strucnjaci, genijalci sto se sprmni da go ISKORENAT KORONA VIRUSOT ama kletite komunjari NE DOZVOLUVAAT.

Korona - Page 2 Eteyjo10Korona - Page 2 Eteyjo11

cvetka

Број на мислења : 228
Join date : 2019-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by OPOZICIONER Пон Мар 16 2020, 11:28

Se ceka odlukata na sovetot za bezbednost.

Korona - Page 2 Img_2101
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 940
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Flora Пон Мар 16 2020, 13:42

Denesniot pres na ministerot Filipce.


Flora

Број на мислења : 409
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by alienmk Пон Мар 16 2020, 17:03

Korona - Page 2 Etpkuz10

alienmk

Број на мислења : 356
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Zhane Пон Мар 16 2020, 17:49


Zhane

Број на мислења : 166
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Nebula Пон Мар 16 2020, 21:40

7 novi slucai, vkupno dosega 25.

Korona - Page 2 Img_2025

Nebula

Број на мислења : 937
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Вто Мар 17 2020, 00:54

ajde mozebi i ova ke se sluchi kaj nas ....Korona - Page 2 %D1%82%D0%B5%D1%85%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD-912x500

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by osa Вто Мар 17 2020, 00:55

vaka se spravuvaat vo  Teheran ...uchete pochituvani gradonachalnici ....Korona - Page 2 %D1%82%D0%B5%D1%85%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD-912x500

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Korona - Page 2 Empty Re: Korona

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот