Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Абе овој невин бил........

2 posters

Go down

Абе овој невин бил........ Empty Абе овој невин бил........

Пишување by defo Саб Фед 29 2020, 22:50Два тотални идиоти, морав да го изгледам ова.......
defo
defo

Број на мислења : 3210
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Абе овој невин бил........ Empty Re: Абе овој невин бил........

Пишување by osa Нед Мар 01 2020, 00:10

pishi nekoj detalj ,jas nemam "zeludnik "da go gledam a me interesira ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16216
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Абе овој невин бил........ Empty Re: Абе овој невин бил........

Пишување by defo Нед Мар 01 2020, 18:35

Хаха, како тој не зависел од никого, ги напагаше довчерашните со-компањони Димишкови (за кои какви приказни имам слушано, неќеш да знаеш, и во какви игри и со кого се се влезени), како тој ете бил светиња, како АКМИСОТ(кој патем тој лично, го изманипулира) невредел ништо итн, итн. Како бил душа напатена. Како врз него никој сем луѓе од СДСМ не правеле притисок, муабетот му беше за Шиповиќ, председавачот на Општина центар, кој го пикнаа за фиктивен криминал во затвор и го скршија за да гласа, за глупостите на ДПМНЕ и така.

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3210
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Абе овој невин бил........ Empty Re: Абе овој невин бил........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот