Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Политичко профитерство од епидемијата на корона

+12
SHARENI
OPOZICIONER
трендафил
TRAJCHE
Bosonoga
cvetka
PRVOBOREC
Nebula
Zhane
Luxor
Albatros
osa
16 posters

Страна 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by zozoti Чет Јун 25 2020, 13:29

🍌🇲🇰

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2034

zozoti

Број на мислења : 344
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by TRAJCHE Чет Јун 25 2020, 16:55

Dpmne zbesnaa, trgnaa i protiv lekarite.

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2183
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 663
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by OPOZICIONER Чет Јун 25 2020, 17:00

I odozgora lazat deka sme najlosi.

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2188
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 940
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by SHARENI Пет Јун 26 2020, 18:19

Dpmne siraci na zaraza.

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2230
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 823
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by трендафил Пет Јун 26 2020, 22:32

OPOZICIONER напиша:I odozgora lazat deka sme najlosi.

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2188
Докторот Арсланагиќ превидел или не сака да соопшти дека Хрватска со вкупно 252 активни случаи и 4 починати во месец јуни, за разлика од нашите 3.284 активни случаи (13 пати повеќе) и 137 починати во јуни (34 пати повеќе од Хрватска која има двојно повеќе жители од нас) не мора да прави толку многу тестови како Македонија. И кај нас и кај нив тестови се прават на тие што имаат симптоми на болеста или биле во контакт со заболен. Нормално би било Македонија да прави најмалку 26 пати повеќе тастови на милион чуѓе, а не само за една третина. Инаку за жал и во Хрватска има зголемување на бројот на заболени, иако за уште поголема жал бројката кај нас е катастрофално поголема.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 10635
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by SHARENI Пон Јун 29 2020, 20:07

Ovoj e noviot "na Dime soferot". Bednici ne se ni originalni.

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2231
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 823
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by PRVOBOREC Чет Jул 02 2020, 15:54

Џабе Жмицко се бореше да го спаси Камчев во замена за кеш. Ем Имприја ќе добие судска завршница ем финансиерот на Жмицко ќе заврши пред европските судови.

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2571

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2374
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by Bosonoga Нед Jул 05 2020, 22:02

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2095
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 966
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by Luxor Чет Jул 09 2020, 18:07

За дпне оФците законите не важат, среќа така ќе биде до 15, на 16 веќе ќе мораат да ги почитуваат сакале не сакале.

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Img_2398Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Ecfsyi10Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Ecfsyi11
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6495
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Политичко профитерство од епидемијата на корона - Page 13 Empty Re: Политичко профитерство од епидемијата на корона

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот